Skocz do zawartości

Wybór Flagowego Smartfonu w przeciągu dwóch miesięcy.


Recommended Posts

Przymierzam się do kupna nowego telefonu, interesują mnie modele flagowe od dłuższego czasu siedzę obserwuje internet i testy, lecz im więcej przeglądam mam większy mętlik w głowie. Smartfony które zwróciły moją uwagę to:

 

Samsung S10

Samsung S10+

Huawei P30 pro

Huawei Mate 20 pro

Lub czekać na Huawei Mate 30 pro 

 

Zależy mi na dość dobrej baterii i z tego co widzę mimo lepszych wyników w Antutu Samsung a Huawei to ten drugi lepiej się sprawuje w codziennym użytkowaniu, czy rzeczywiście wyświetlacz Samsunga jest tak  dużo lepszy względem Huawei oraz  czy głośnik mono będzie tak raził w codziennym użytkowaniu . Liczę na waszą pomoc i jakieś rzeczowe argumenty.

Link to post
Share on other sites

Między Mate 20 Pro a P30 Pro róznica jest pomiędzy aparatem i rozdzielczoscią - w Mate 20 Pro WQHD+ co jest sporym plusem, ale aparat w P30 Pro jest aktualnie moim zdaniem najlepszy na rynku. Co do Samsunga główna zaleta tak jak wspomniales jest wyswietlacz, jednak uwazam ze roznica nie jest tak widoczna jak to bylo kiedys. Głośnik mono to juz kwestia osobista czy ci będzie odpowiadal, mi na przyklad nie zalezy bo nie uzywam glosnika w telefonie, ale to nic nie znaczy.

 

Wszystkie te telefony są z najwyższej półki i nie da się stwierdzić który jest najlepszy, to zalezy od uzytkownika i od jego preferencji.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Samsung S10    - jest ok, ale nie powala jakoś 

Samsung S10+  - j.w. 

Huawei P30 pro - mistrz fotografii, Huawei też zapewnia, że będzie bezproblemowe wsparcie, afera z Trumpem w sumie skończyła się 

Huawei Mate 20 pro - zdjęcia robi bardzo ładne, ale Huawei postawił tutaj głównie na wideo i kręcenie filmów 

Lub czekać na Huawei Mate 30 pro   - nie wiadomo 

 

Ze względu na całą sprawę z USA i Huawei (teraz temat już nieaktualny, bo Trump się dogadał) -  możesz znaleźć sporo dobrych ofert na nowe P30 Pro w fajnej cenie. Więc jest to killer przy codziennym użytkowaniu. 

 

Natomiast jeśli zakup za jakieś dwa miesiące, to w sierpniu jest premiera Samsung Galaxy Note 10. Będziesz mieć jeszcze jedną opcję do wyboru. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przymierzam się do kupna nowego telefonu, interesują mnie modele flagowe od dłuższego czasu siedzę obserwuje internet i testy, lecz im więcej przeglądam mam większy mętlik w głowie. Smartfony które zwróciły moją uwagę to:

 

Samsung S10

Samsung S10+

Huawei P30 pro

Huawei Mate 20 pro

Lub czekać na Huawei Mate 30 pro 

 

Zależy mi na dość dobrej baterii i z tego co widzę mimo lepszych wyników w Antutu Samsung a Huawei to ten drugi lepiej się sprawuje w codziennym użytkowaniu, czy rzeczywiście wyświetlacz Samsunga jest tak  dużo lepszy względem Huawei oraz  czy głośnik mono będzie tak raził w codziennym użytkowaniu . Liczę na waszą pomoc i jakieś rzeczowe argumenty.

A co jest dla Ciebie istotne? Masz tutaj modele za prawie 7k (Samsung S10+) i modele za około 3 klocki. Możesz doprecyzować czy szukasz najlepszej mocy, stosunku do ceny czy np. aparatu? Bo jak stosunek ceny do jakości to żaden z tych nie podpasuje, bo już lepiej kupić Huawei P20 Pro za ~2k, gdzie masz praktycznie tak samo dobry aparat jak w P30 czy Mate20pro (te daw mają po prostu jeden z obietkywów inny), a reszta bebechów to na dobrą sprawę to samo. Jak lubisz samsunga to i tak imo S8+ spokojnie starczy a też jest o wiele tańszy.  

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...