Skocz do zawartości

Walizka do przechowywania aparatu


Recommended Posts

Jestem na etapie kupna walizki hermetycznej na przechowywanie aparatu + szkiełek.
W oko wpadło mi to...
WALIZKA
Ktoś posiada?
Może określić co tam się dokładnie zmieści?
Body Canon EOS 7D, więc nie maluszek + grip, ładowarka i dwa aku.
Do tego jeśli się uda wrzuciłbym tam szkiełka - 50 mm 1.8 i Sigma 70-300 f4-5.6 APO DG MACRO + być może jakieś w przyszłości.
I teraz myślę czy cały wymieniony zestaw tam spokojnie wejdzie.
Czy też:

    Kupić większy rozmiar
    Kupić dwie takie ( jedna na body i dodatki, druga na szkiełka )

 

FUNDUSZE : Ciężko mi określić ale w granicach 60-120 zł, wolałbym wydać mniej.
PRZEZNACZENIE: Tylko do przechowywania sprzętu, więc funkcja kółek do przewożenia w teren zbędna
INNE WYMAGANIA: Certyfikat hermetyczności niewymagany, bardziej zależy mi na tej piance w środku, ma siedzieć sprzęt w środku a walizka gdzieś na szafie i tyle, co najwyżej żeby kurz nie wpadał.

Link to post
Share on other sites

Masz tam podane wymiary 270x246x124 . Poukładaj sobie na stole swoje graty, dołóż z każdej strony po kilka centymetrów na jakaś gąbkę i zmierz ile całość zajmuje.

 

Wychodzi że w takiej zmieści się moje body + aku + ładowarka + grip .

Na szkiełka bym musiał kupić druga taką :D

 

I właśnie teraz myślę... Czy kupić mniejsze by body z resztą było osobno a szkiełka osobno?

Czy tez jedną większą w której zmieści sie wszystko razem, ale w razie kupna np dodatkowego szkiełka i tak by juz nie weszło.

Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...

Szczerze, jeśli ma to być tylko do przechowywania sprzętu w domu to już bym wolał kupić jakiś tani plecak na sprzęt fotograficzny. Sam posiadam taki od ponad 10 lat i trzymam tam sprzęt jak wyjeżdżam na kilka miesięcy. Tylko po to aby wszystko było w jednym miejscu. 

 

Dodatkowo, w razie szybkiego wypadu, można po prostu złapać taki plecak i już mamy wszystko ze sobą. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...