Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Słuchawki HyperX Cloud Alpha

hyperx cloud alpha słuchawki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 konaresco

konaresco
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 30 czerwiec 2019 - 18:59

Witam. W moich słuchawkach HyperX Cloud Alpha pękł plastik łączący prawą słuchawkę z pałąkiem. Po otworzeniu go, okazało się, że rozpadł się gwint jednej ze śrubek. Przez to, na ten moment nie da się użytkować słuchawek. Szukałem w internecie zamienników, ale ta część nie jest dostępna do kupienia osobno. Jeśli posiada ktoś ten plastik ze starych słuchawek z serii Cloud to chętnie odkupię.

Chodzi o tą część przy prawej słuchawce:

https://i.imgur.com/CBAkAWC.jpg

• 0

#2 Mizuro

Mizuro
  • Bywalec

• 121 postów

Napisano 30 czerwiec 2019 - 21:36

Zaaplikuj do środka ugniecioną kulkę POXILINY, zamknij, umieść śrubkę  na miejscu, zamknij i odczekaj kilka minut nie puszczając elementu. Solidna dawka dziadowania, ale z pewnością wytrzyma i prawdopodobnie nigdy nie puści 

• 0

Moja maszyna 8-) .

i7 8700k 5,0 GhZ || MSI TOMAHOWK Z370 ||GTX 1080 ZOTAC AMP Extreme Hard OC || Corsair Vengeance 4x8Gb 3200 Mhz || Noctua NH-D15 || Asus Xonar Essence STX || Thermaltake MK-1 Full Tower || 4x Segate 1TB M003 RAID 0 || 3x Samsung 850 Evo Pro 256GB || 3x LG 24GM79G || Razer Blackwidow Ultimate || Razer Naga Chroma, Deathadder Chroma || Razer Goliathus CL || HyperX Cloud II Pink || Xbox One S 1TB Pink Skinned

#3 konaresco

konaresco
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 30 czerwiec 2019 - 22:05

Zaaplikuj do środka ugniecioną kulkę POXILINY, zamknij, umieść śrubkę  na miejscu, zamknij i odczekaj kilka minut nie puszczając elementu. Solidna dawka dziadowania, ale z pewnością wytrzyma i prawdopodobnie nigdy nie puści 

Na razie jeszcze staram się wykorzystać wszelkie sposoby, aby znaleźć zamiennik. Jeśli się nie uda to zapewne skorzystam z tego pomysłu.  :)

• 0

#4 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7454 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 02 lipiec 2019 - 07:51

Wątpię żebyś znalazł nowe części do tych słuchawek.

• 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7; TH7-II. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#5 kombajn

kombajn
  • Nałogowiec

• 1905 postów
  • Miejscowość:Hamburg

Napisano 04 lipiec 2019 - 13:27

Zostaje ci albo kleić starą albo zaprojektować i zamówić nową część

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: hyperx, cloud, alpha, słuchawki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych