Skocz do zawartości

Wyścigi otwarty świat. Pc. Realizm


Recommended Posts

Witam, jak w temacie, poszukuje jakiejś fajnej gierki wyścigowej na Pc z dużym otwartym światem,najlepiej z opcją online, oraz z jak najbardziej realistycznym modelem prowadzenia pojazdu. Nienawidzę arcadeowego modelu jazdy. Macie coś do polecenia? Na razie w oko wpadły mi Forza horizon 4, oraz the crew 2, tylko jak te dwie gry stoją z modelem jazdy? Która bardziej realistyczna? Czy może polecicie coś innego?

Link to post
Share on other sites

Ciężko będzie raczej z taką grą. Jeśli chcesz prawdziwy symulator, to tylko zamknięte tory iRacing, rFactor, Assetto Corsa. Jedyne co przychodzi mi do głowy z otwartym światem to BeamNG.drive. Co prawda nie jest to typowy otwarty świat tylko mapa po której możesz jeździć, ale model jady a szczególnie zniszczeń jest na bardzo wysokim poziomie. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie musi to być w pełni symulator itp. wystarczy żeby był model jazdy jak na przykład w GTA 5. Tam model jazdy mi się bardzo podoba. Jeżeli chodzi o test drive unlimited to 1 czy 2 część polecasz do zabawy w sieci? Jak podglądałem filmiki to całkiem interesująco to wygląda :)

Edytowane przez Antenor
Link to post
Share on other sites

Jednak chyba na razie zdecyduje się na forze horizon 4. Poleciłby ktoś jakąś zaufaną stronkę na której można kupić klucz? Bo na stronie Microsoft jest po 250zł i na innych stronach po 160-180zł nie chodzi mi oczywiście o te klucze za 10 czy 20 zł. Chcę w pełni orginalną wersje po polsku z pewnym nowiutkim nieużywanym kluczem :) bo chciałem kupić sobie wersję pudełkową, ale z tego co czytam płyta działa tylko na Xbox i jest to blu-ray którego i tak nie posiadamy.

Edytowane przez Antenor
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie. Jest tu może jakiś znawca forzy horizon 4 który orientuje się czy takie dokładnie ustawienia asysty jazdy jak sobie ustawie u siebie będę miał na rankedach on-line? Głównie chodzi mi o asystę sterowania normal/symulacja? Czy ta opcja jest ustawiona odgórnie w grach online? Gdyż u siebie te opcje mam zawsze na normal i jest ok ale jak wszedłem do gry online to miałem wrażenie, że samochód gorzej się trzymał drogi i zastanawiam się czy ta opcja nie jest zablokowana na symulacja w grach on-line.

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...