Skocz do zawartości

GTX 1660 problem z displayport


Recommended Posts

Witam.
Mam taki dziwny problem z gtx 1660 gigabyte gaming oc 8gb. Mianowicie zaktualizowałem sterowniki do 419.67. żadne inne się nie chcą instalować (nowsze) wyskakuje błąd- niezgodna wersja systemu co jest jakimś absurdem.Po aktualizacji przestał działać displayport na karcie w sumie to wszystkie 3 sztuki.Monitor to AOC G2460F .Na starych sterownikach wszystko działa pięknie ale na nowych monitor wyswietla brak sygnału z kary z każdego źródła. O co kaman? Win 10 64bit oryginalny z wszystkimi najnowszymi aktualizacjami ... Ktoś ma jakieś pomysły...?

Edytowane przez RoosS
Link to post
Share on other sites

Pobierz najnowsze 430.86 https://www.nvidia.pl/Download/driverResults.aspx/148095/pl

Są dwa rodzaje sterowników nie wiem po co to nvidia zrobiła, ale ja pobieram wersje standard i wszystko się normalnie instaluje.

https://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl

Niestety już próbowałem. Nie działa to samo tyczy się kilku wersji wstecz... na każdych to samo 

 

A najlepsze ,że takie cuda zaczęły się wraz z ostatnią aktualizacją windowsa 1903 maj update :(

 

Zainstalowałem ją tylko ,że była wymagana do działania Xbox(beta) i ogrania paru tytułów z xbox game passa...

Edytowane przez RoosS
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Problem rozwiązany. Napiszę co mnie pomogło.
Może komuś się przyda . Odinstalować sterowniki za pomocą DDU - Display Driver Uninstaller , następnie restart i wchodzimy w tryb awaryjny BEZ OBSŁUGI SIECI ! Stery instalują się bez problemu i wszystko ładnie śmiga...

Można zamknąć temat.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...