Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Jaki smartwatch wybrać? Honor Watch Magic vs Xiaomi Amazfit Stratos

smartwatch zegarek GPS

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 mrAdam

mrAdam
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 25 czerwiec 2019 - 12:33

Nie wiem, czy wybrałem dobra kategorię, ale wg. mnie smartwatch leży blisko smartfonów i mam nadzieję, że znajdę jakąś pomoc. 

Żyje dość aktywnie - bieganie, rower, jakieś wypady w góry. Chcę w końcu kupić sobie inteligentny zegarek. Smartwatch, który mam na oku to cały czas Xiaomi Amazfit Stratos i tańszy Honor Watch Magic (tego mam okazję kupić teraz za 500 zł). 

Pytanie mam takie, którego bardziej się opłaca? O tym drugim nie ma żadnych polskich recenzji, które by go jakoś mocno testowały. Może ktoś z użytkowników forum będzie w stanie pomóc? 

• 0

#2 hanson

hanson
  • Gaduła

• 301 postów

Napisano 25 czerwiec 2019 - 13:37

Zobacz porównanie tych zegarków, bo różnic wbrew pozorom jest sporo: 

- Honor lepszy wyświetlacz 

- Xiaomi lepsza bateria 

- Xiaomi jest masywniejszy, dużo większy 

- Xiaomi ma 4 GB na dane (zgrasz sobie muzę np. do biegania ze słuchawkami Bluetooth) 

- Honor ma lepsze odwzorowanie treningu np. w terenie 

Poszukaj sobie też anglojęzycznych testów na YouTube, jest tego sporo. Dasz radę na pewno coś wyłapać. Wg. mnie Honor jest bardziej zabawkowy, mniejszy, lżejszy... No takie moje zdanie jest. 

• 1

#3 quickmenter

quickmenter
  • Amator

• 25 postów

Napisano 26 czerwiec 2019 - 19:52

Zdecydowanie Amazfit Stratos - jakość, wykonanie. To nie zabawka. Nie kieruj się promocjami :) 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: smartwatch, zegarek, GPS

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych