Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Chciałbym zacząć swoją przygodę z VR. Szukam jakiś gogli do 1000 zł, mogą być używane w miarę dobrym stanie.

Co polecacie w tej kwocie?

Gogle w główniej mierzę będą służyć do oglądania może od czasu do czasu jakaś gierka.

Od razu mówię że nie posiadam konsoli ps, telefon jaki mam aktualnie to Xiaomi redmi note 5 pro. Szukam czegoś mobilnego lub do pc, fajnie by było jakby dało się jakoś stremować gierkę z pc do gogli. Będzie to moje 1 doświadczenie z czymś takim więc nie jestem zbytnio wymagający ale nie chce też tandety.

Czekam na propozycje i z góry dzięki!

Link to post
Share on other sites

Wiesz może gdzie mogę coś takiego nabyć? Przeglądałem wiele ofert i prócz mocno zcioranych od hp i lenovo bez kontrolerów za 800 zł nic w Polsce nie ma. A za granicą same oferty za 1300 w górę. 

Myślę też na kupieniu oculus cv1 za 950 zł używki w zestawie z dodatkowymi słuchawkami i coverem. 

Link to post
Share on other sites

Oculus CV1 (1080×1200 na każde oko) w cenie 900 zł to śmiech na sali - staroć i jeszcze używka wyjechana :rotfl: Splunął bym na taką ofertę.
 
Po za tym dopiero teraz zaczynasz przygodę z VR?? :o  :o
Ja zaczynałem już ponad 3 lata temu na kartonowych goglach Da Vinci VR + LG Optimus G z ekranem 720p :rotfl:

 

Nie dla każdego też jest VR, trzeba miec swiadomosc ze może to powodowac mdlosci :roll: 

 

Nie masz u siebie jaskini VR, żeby wypróbować headsety VR? :> 

Edytowane przez simondd
Link to post
Share on other sites

Zdecydowałem się jednak kupić te cv1. Gościu od którego kupuje ma sprzęt od roku, więc wątpię by był bardzo zjechany, po zdjęciach wygląda, jakby był prosto z pudełka. Nie znalazłem nic lepszego do tej kwoty. Był tylko oculus go, na telefon gogle i wmr od hp rozwalone za 800 i od lenovo za tą samą kwotę bez kontrolerów. Więc uważam że to dobra oferta, tymbardziej że nawet za granicą nic lepszego do tej kwoty nie znalazłem i taniej. Te nowe oculusy nawet używki są za 2000+ więc poza moim zasięgiem. Wiem że trochę jestem opóźniony, lecz spowodowane to tym że czasu nie miałem i ciągle coś wypadało, a to jakieś zlecenie a to brak kasy a bardzo chciałem spróbować i wreszcie się doczekam. Uważam że będę zachwycony, tymbardziej że to będzie moje 1 spotkanie z tym, sam mówiłeś że zaczynałeś od wiele gorszego sprzętu. Nie miałem nigdy, żadnych problemów z mdłościami więc myślę że tu również nie będę miał coś takiego. Niestety w tym moim gardołku nie ma nic takiego, najbliżej bym musiał jechać 60 km :/ Myślę, że temat do zamknięcia skoro zdecydowałem się już na zakup. Dziękuję wszystkim za pomoc!

Link to post
Share on other sites

Staroć nie wart więcej jak 500 zł, a ty prawie 2x tyle dałeś. Halo mamy 2k19, a ty kupujesz sprzęt sprzed 3 lat? Oculus jedzie tylko na marce, a wiele ludzi robi ochy, achy jakby to było niewiadomo co.

 

Edytowane przez simondd
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...