Skocz do zawartości

Recommended Posts

~POMOCY~


Witam, mam problem z komputerem , komputer kupiłem od znajomego i mam mikro przycinki w grach czym to może być spowodowane ? Komputer był już w 3 serwisach w których nie odnotowali żadnych problemów, przeszedł podobno benchmarki i żadnych błędów nie było. Poniżej podaje podzespoły PC :


 


Zasilacz : zasilacz silentiumpc vero l2 500w


Procesor: Ryzen AMD 5 2600 3.4-3.9


Karta Graficzna : Evga GTX 1070 SC 8 GB


Płyta główna : Gigabayte B450M DS3H


Ram : Viper 8GB (w dwóch kościach po 4 GB pracująca w dual channel) 


Dysk SSD 250 GB (na nim jest system i gry)


Dysk HDD 500 GB


 


Komputer podłączony z komputera do monitora (MSI Optix MAG241C 144 hz) poprzez kabel DispalyPort.


 


Link to post
Share on other sites

Czy używasz programu nividia expirience ? Próbowałeś z wyłączonym antywirusem (jaki)? Co to za serwisy, które nie sprawdziły problemu w grach? Spróbuj na dużo starszych sterownikach, najlepiej tych, które pojawiły się po wejściu karty graficznej w sprzedaży.

Jaki masz system i czy są wszystkie aktualizacje? Może wymień przewód grafika-monitor...

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

nie nie używam. mam zainstalowany sam sterownik przez czysta instalacje , aktualizacje wszystkie aktualne. antywirusa nie uzywam , system formatowalem juz z 5 razy a problem jest ten sam . monitor jak i kable byly podmieniane. teram mam zainstalowanego windowsa 10 pro ale wczesniej mialem home i problem byl ten sam . przypadkiem nie jest zasilacz za slaby pod te podzespoly ? 

Link to post
Share on other sites

"Spróbuj na dużo starszych sterownikach, najlepiej tych, które pojawiły się po wejściu karty graficznej w sprzedaży." - to kosztuje niewiele pracy i można spróbować. Masz jakąś grę, w którą możesz grać z wyłączonym całkiem internetem ? 

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Niestety nie. Mój ram to : Pamięć Patriot Viper Elite, DDR4, 8 GB,2800MHz, CL16 (PVE48G280C6KRD)

Może to przez 8 gb ramu ? Nie jest to przypadkiem za mało ? Jeśli taki jaki byście ram polecili do opisanej wyżej płycie głównej i procesora. Z góry dziękuję za pomoc

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...