Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Mi MIX 2 vs Redmi Note 7 vs ??

Xiaomi Smartfon Fon aparat wydajność pamięć szybkość działanie

Najlepsza odpowiedź OneHunter1, 20 czerwiec 2019 - 12:41

Osobiście wolałbym Mi9 SE aniżeli S8 z kilku powodów: SE jest nowszy i będzie jeszcze długo wspierany, ma szeroki kat i obiektyw tele, ma lepszą baterię i brak zagiętego ekranu. Do tego jest tańszy jeśli mowa o nowych. 

Co do proline to nie mam doświadczeń, ale jest to sklep na tyle znany i z dużą renomą, iż nie sądzę, żeby były jakieś zagrożenia. 

W kwestii Poco, to też fajny wybór, zapomniałem o nim. Na ogromny jego plus bateria, natomiast zdjęcia szczególnie nocne raczej będą zauważalnie gorsze niż w Mi9 SE. W kwestii Poco to często jest w różnych sklepach polskich z oficjalnej dystrybucji za 1300zł, więc jak się nie spieszy to warto śledzić np. peppera. 

rozumiem, S8 odpada, będę rozważał zakup nad Poco lub Mi9 SE.

Dziękuję.

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 OneHunter1

OneHunter1
  • Nowicjusz

• 12 postów

Napisano 20 czerwiec 2019 - 09:09

Witam,

poszukuję telefonu do max 1300 zł (nowy), zastanawiam się nad Xiaomi Mi Mix 2 (6/64) oraz Redmi Note 7 (4/128).

Głównie zależy mi na szybkości działania, żeby pod wpływem kilku uruchomionych aplikacji nie zacinał się/nie spowalniał oraz żeby aplikacje nie uruchamiały się od nowa, kolejna rzecz to aparat z tego co wiem i widziałem w testach Note 7 robi dobre zdjęcia jak na taką półkę cenową, następną rzeczą jest pamięć tu zdecydowanie Note 7, lecz jeśli chodzi o ram to Mix 2. 

W skrócie : 

- pamięć

- szybkość działania

-aparat

oraz pytanie czy mi mix 2 ma lub dostanie androida 9 (pie) 

lub może polecacie inny telefon do tej kwoty, żeby spełniał moje oczekiwania  . ?

• 0

#2 smalec5

smalec5
  • Nowicjusz

• 14 postów

Napisano 20 czerwiec 2019 - 10:19

moze samsung galaxy a50 lub moze w tej cenie gdzies a70 bys wychaczyl
  • 0

#3 OneHunter1

OneHunter1
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 12 postów

Napisano 20 czerwiec 2019 - 10:40

poszukam, może coś znajdę, a pod względem wydajności oraz aparatu lepszy samsung czy xiaomi z tych co wypisałem ?

A70 nie mieści się w budżecie 

• 0

#4 Chelsey

Chelsey
  • Entuzjasta

• 540 postów

Napisano 20 czerwiec 2019 - 10:42

Wiem, że to bestcena, ale w tej cenie cholernie warto:

https://bestcena.pl/...2xoC_sMQAvD_BwE

Będzie najlepszy ze wszystkich tu wymienionych. Aparat względem zwykłej 2 to wręcz przepaść, wydajnościowo żaden samsung mu nie dorówna w tej cenie, do tego całkiem kompaktowe rozmiary. 

• 0

#5 OneHunter1

OneHunter1
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 12 postów

Napisano 20 czerwiec 2019 - 11:02

Wiem, że to bestcena, ale w tej cenie cholernie warto:

https://bestcena.pl/...2xoC_sMQAvD_BwE

Będzie najlepszy ze wszystkich tu wymienionych. Aparat względem zwykłej 2 to wręcz przepaść, wydajnościowo żaden samsung mu nie dorówna w tej cenie, do tego całkiem kompaktowe rozmiary. 

fajna oferta, a jakie są "zagrożenia" kupując na bestcena? jak z gwarancją, czy telefon sprowadzają czy jest w kraju itp ?

a co powiecie o Google Pixel XL 128 GB ? 

• 0

#6 Chelsey

Chelsey
  • Entuzjasta

• 540 postów

Napisano 20 czerwiec 2019 - 11:08

No właśnie w przypadku bestceny z tą gwarancją jest bardzo różnie, w przypadku Mi Mixa 2S masz podane, że jest niby rok gwarancji. Mimo wszystko w takiej cenie wg mnie warto zaryzykować, zawsze jak dostaniesz telefon możesz zweryfikować gwarancję w CCS po numerze IMEI. 

Wg mnie nie warto, to już stary telefon z ogromnymi ramkami. Jeśli już to Pixel 2 XL, chociaż to nie ten pułap cenowy. 

• 0

#7 OneHunter1

OneHunter1
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 12 postów

Napisano 20 czerwiec 2019 - 11:22

No właśnie w przypadku bestceny z tą gwarancją jest bardzo różnie, w przypadku Mi Mixa 2S masz podane, że jest niby rok gwarancji. Mimo wszystko w takiej cenie wg mnie warto zaryzykować, zawsze jak dostaniesz telefon możesz zweryfikować gwarancję w CCS po numerze IMEI. 

Wg mnie nie warto, to już stary telefon z ogromnymi ramkami. Jeśli już to Pixel 2 XL, chociaż to nie ten pułap cenowy. 

rozumiem, tak pixel 2 za drogi

a do 1300, z sieciowego sklepu, do którego mogę podejść i kupić to jaki najlepszy będzie ?

• 0

#8 Chelsey

Chelsey
  • Entuzjasta

• 540 postów

Napisano 20 czerwiec 2019 - 11:38

Zenfone 5 / Motorola One Vision (chociaż tu bateria jest mocno taka se). Opcjonalnie bym czekał na jakąś promocję na Mi9 SE, bo jakby się udało go dostać za 1300zł to nic lepszego w tej cenie nie ma. 

W zasadzie to dorzucając 49zł masz go z Proline z ich własną 2-letnią gwarancją:

https://proline.pl/s...ybucja-p1349094

Jedynie musisz mieć na uwadze, że jest to wersja 64GB i nie ma slotu na karty SD. Tak telefon jest świetny, działa bardzo dobrze, jest mocno kompaktowy, ma świetny ekran AMOLEDowy, do tego jest Always on Display. I aparaty w swojej cenie robią świetną robotę, do tego masz dobry jak na półkę cenową szeroki kąt i obiektyw tele. 

Edit:

Jeszcze przypomniało mi się, ostatnio V30 był w x-kom w gorącym strzale za 1300zł. W tej cenie też świetna opcja. 

Użytkownik Chelsey edytował ten post 20 czerwiec 2019 - 11:40

• 0

#9 OneHunter1

OneHunter1
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 12 postów

Napisano 20 czerwiec 2019 - 12:01

Zenfone 5 / Motorola One Vision (chociaż tu bateria jest mocno taka se). Opcjonalnie bym czekał na jakąś promocję na Mi9 SE, bo jakby się udało go dostać za 1300zł to nic lepszego w tej cenie nie ma. 

W zasadzie to dorzucając 49zł masz go z Proline z ich własną 2-letnią gwarancją:

https://proline.pl/s...ybucja-p1349094

Jedynie musisz mieć na uwadze, że jest to wersja 64GB i nie ma slotu na karty SD. Tak telefon jest świetny, działa bardzo dobrze, jest mocno kompaktowy, ma świetny ekran AMOLEDowy, do tego jest Always on Display. I aparaty w swojej cenie robią świetną robotę, do tego masz dobry jak na półkę cenową szeroki kąt i obiektyw tele. 

Edit:

Jeszcze przypomniało mi się, ostatnio V30 był w x-kom w gorącym strzale za 1300zł. W tej cenie też świetna opcja. 

kuszący ten Mi 9 se, będę miał go na uwadze, a powiedz mi jeszcze "zagrożenia" ze strony proline, jakieś występują ?

drugie pytanie, warto myśleć nad używanym Galaxy S8 w tej cenie czy odpuścić ?

lub na all... jest pocophone 6'65

• 0

#10 Chelsey

Chelsey
  • Entuzjasta

• 540 postów

Napisano 20 czerwiec 2019 - 12:10

Osobiście wolałbym Mi9 SE aniżeli S8 z kilku powodów: SE jest nowszy i będzie jeszcze długo wspierany, ma szeroki kat i obiektyw tele, ma lepszą baterię i brak zagiętego ekranu. Do tego jest tańszy jeśli mowa o nowych. 

Co do proline to nie mam doświadczeń, ale jest to sklep na tyle znany i z dużą renomą, iż nie sądzę, żeby były jakieś zagrożenia. 

W kwestii Poco, to też fajny wybór, zapomniałem o nim. Na ogromny jego plus bateria, natomiast zdjęcia szczególnie nocne raczej będą zauważalnie gorsze niż w Mi9 SE. W kwestii Poco to często jest w różnych sklepach polskich z oficjalnej dystrybucji za 1300zł, więc jak się nie spieszy to warto śledzić np. peppera. 

Użytkownik Chelsey edytował ten post 20 czerwiec 2019 - 12:10

• 0

#11 OneHunter1

OneHunter1
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 12 postów

Napisano 20 czerwiec 2019 - 12:41   Najlepsza odpowiedź

rozumiem, S8 odpada, będę rozważał zakup nad Poco lub Mi9 SE.

Dziękuję.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Xiaomi, Smartfon, Fon, aparat, wydajność, pamięć, szybkość, działanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych