Skocz do zawartości

szkoła zawodowa warszawa


Recommended Posts

Ta szkoła na Rzymowskiego przy galerii Mokotów to kojarzy mi się z pankami  ( widziałem ich kilkanaście lat temu z tyłu szkoły...) , zawsze myślałem że to szkoła budowlana czyli zawodówka budowlana ...

 

Od siebie polecam Technikum Łączności  i Zespół Szkół przy ulicy Stanów Zjednoczonych.

To szkoła która ukończyłem i znam doskonale - wysoki poziom i znakomita szkoła - Polecam zdecydowanie.

Tam jest i zawodówka i technikum i chyba liceum o profilu informatyka...

Szkoła bardzo dobra i zajrzyj tam i poznaj.

Link to post
Share on other sites

A co mam kombinować? Tam kiedyś chodził mój kolega. Dlatego mi się skojarzyła. Moja ciocia ma córkę i poprosili abym poszukał dla niej. To takie pierdoły to się zgodziłem. Pomyślałem,że zapytam się was.

Ta szkoła na Rzymowskiego przy galerii Mokotów to kojarzy mi się z pankami  ( widziałem ich kilkanaście lat temu z tyłu szkoły...) , zawsze myślałem że to szkoła budowlana czyli zawodówka budowlana ...

 

Od siebie polecam Technikum Łączności  i Zespół Szkół przy ulicy Stanów Zjednoczonych.

To szkoła która ukończyłem i znam doskonale - wysoki poziom i znakomita szkoła - Polecam zdecydowanie.

Tam jest i zawodówka i technikum i chyba liceum o profilu informatyka...

Szkoła bardzo dobra i zajrzyj tam i poznaj.

Dobre zapytam się kolegę o tych panków. :D :D :D 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ta szkoła na Rzymowskiego, to liceum dla młodych ludzi z różnymi problemami (przede wszystkim z narkotykami). Mój syn ją kończył...

Może jakiś felerny rocznik. Kolega nic mi nie mowił o narkomanach. W sumie to w każdej szkole są. U mnie też były. U mojego brata też były. A to niby wyższa półka. Najważniejsze aby ignorować źle towarzystwo.

 

Argument narkotyków raczej jest bez sensu. Nawet na studiach są. Wiadomo,że młodzi ludzie są podatni i mają problemy. Nawet w podstawówce się zdarza.

Edytowane przez jou300
Link to post
Share on other sites

Mało wyraźnie napisałem, że mój syn kończył tę szkołę? Bywałem tam na spotkaniach z wychowawcą (psychoterapeutą) i ja załatwiałem synowi tam przyjęcie. Jeśli nic nie zmienili to jest tak jak napisałem. Szkoła dla młodzieży z problemami (nie tylko narkotyki)...

edit. to są często bardzo zdolni ludzie.

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...