Skocz do zawartości

Gigabyte GeForce GTX960 2048MB 128bit Gaming G1


Recommended Posts

Witam.
Mam na sprzedaż kartę jak w tytule. W 100% sprawna, już bez gwarancji. Chodziła u mnie przez ~2 lata bez żadnych problemów. Karta cicha i chłodna. DUŻA! - sprawdź czy Ci się zmieści do obudowy. Sprzedaję bo kupiłem następczynię. Zapraszam.
 
71fa6e5c8635a.jpg
 
Mogę wystawić na allegro ale należy doliczyć do ceny koszt prowizji.
 
Cena: 250 zł
 
Układ graficzny
Rodzaj złącza
PCI-E x16
Pamięć
2 GB
Rodzaj pamięci
GDDR5
Szyna pamięci
128-bit
Taktowanie pamięci
7010 MHz
Taktowanie rdzenia
1241 MHz
Typ chłodzenia
Aktywne
Rodzaje wyjść
HDMI - 1 szt.
DVI - 2 szt.
DisplayPort - 3 szt.
Obsługiwane biblioteki
DirectX 12
OpenGL 4.4
Kod producenta
GV-N960G1 GAMING-2GD

 

Edytowane przez nefbie
Link to post
Share on other sites

Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartką musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Poradnik, jak wstawiać zdjęcia do postów. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro.pl. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji.
W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj").

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...