Skocz do zawartości

Monitor do 1000 zł


Recommended Posts

Witam !
Przychodzę dzisiaj do was z pytaniem jaki monitor do 1000 zł jesteście mi w stanie polecić ?
Potrzebuje go do codziennego użytkowania jak i trochę do gier. Natomiast nie spędzam bardzo dużo czasu na graniu. Bardziej weekendowo lub czasami w tygodniu po 1-2 h w dany dzień. Gry: Fortnite, Lineage 2 (MMORPG), kiedyś trochę CS GO.
Jeżeli chodzi o komputer to gram na laptopie. Ma dodatkowa kartę graficzną od NVIDIA ale jest to bardziej ultrabook niz laptop gamingowy. Podłączam sobie myszkę, klawiaturę i pykam w taki sposób.
Intel Core i5-7200U 8GB Ramu NVIDIA GEFORCE 940MX. Szału nie ma http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/smile.gif
Mój obecny monitor mam już bardzo długo (BenQ V2410Eco) jakieś 10 lat może. Nie zmieniałem często takich rzeczy więc nowy tez pewnie będzie na dłużej.

Moje wymagania to:
- 24 lub 27 cali
- może być zakrzywiony podoba mi się to ale rozważę propozycje zwykłych
- z wyglądu żeby nie był bardzo gamingowy
Moje wymagania co do jakości są takie żeby podczas użytkowania nie rzucały się w oczy jakieś duże niedociągnięcia (tekst który się rozmazuję i inne popularne defekty). Nie będę siedział codziennie po parę godzin przy nim jak też nie mam porównania do innych bo mój obecny monitor jest bardzo stary.

Z tego co sam wyszukałem zwróciłem uwagę na AOC C27G1 lub AOC C24G1
Pozdrawiam 

Edytowane przez pieczar
Link to post
Share on other sites
Moje wymagania co do jakości są takie żeby podczas użytkowania nie rzucały się w oczy jakieś duże niedociągnięcia (tekst który się rozmazuję i inne popularne defekty)

 

Jeżeli potrzebujesz monitora również do pracy z tekstem to 27 i Full HD odpada. 27 i WQHD minimum albo 24 Full HD. Na WQHD nie masz sprzętu do gier. Więc powinny zainteresować Cię monitory 24 cali z full hd. 144 Hz raczej też nie potrzebujesz. 

https://www.morele.net/monitor-dell-u2415-698002/

Taki monitor do pracy i sporadycznego grania będzie ok - dobre kolory.

 

Chociaż jeżeli myślisz bardziej przyszłościowo i zmienisz sprzęt na coś lepszego w przyszłości - najlepiej na jakiegoś blaszaka to weź ten co zaproponowałeś czyli AOC C24G1.

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...