Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Monitor + uchwyt do biurka

pivotvesa biurowy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Presidente

Presidente
  • Dyskutant

• 221 postów

Napisano 12 czerwiec 2019 - 16:11

Czołem poszukuję monitor razem z uchwytem do biurka. Chciałbym drugi ekran pracujący w pivocie do przeglądania dokumentów, artykułów itp. Cena do 1000 zł za całość powinna dać radę. Jest coś porządnego w tej cenie? Jest coś wartego uwagi na promocji x-komowej?

• 0

#2 hanson

hanson
  • Entuzjasta

• 519 postów

Napisano 24 czerwiec 2019 - 12:48

Do końca tygodnie tego Dell'a 24" IPS z wąskimi ramkami dorwiesz i kodem rabatowym: tydzien-dell  za 659 zł 

+ uchwyt 

Zestaw za mniej niż 800 zł wyjdzie i moim zdaniem spoko opcja do biura i takiej pracy 

• 0

#3 Presidente

Presidente
  • Autor tematu
  • Dyskutant

• 221 postów

Napisano 24 czerwiec 2019 - 13:32

Dzięki za odzew, ale już zdążyłem wybrać co innego. :D

taki uchwycik: https://www.uchwytyl...-led-17-27.html

nad tym ARTem też myślałem dwoma pojedynczymi albo jednym podwójnym, ale ten F160 miał podójny zacisk i uznałem, że będzie sporo bardziej stabilny do mojego dość cienkiego blatu (niecałe 2cm)
a monitorek taki:
https://www.x-kom.pl...00-w-bialy.html
IPS, Ultra Wide, 75Hz, 29 cali jedyne co mi brakuje to funkcji ograniczenia niebieskiego światła w monitorze - przez to muszę to ręcznie regulować w windzie a przy multidisplaju działa to jednocześnie na oba ekrany. A na monitorze Ultra Wide fajnie się gra w 3K: Total War

Także trochę sobie zwiększyłem budżecik :)

Edit: w pierwszym poście też za wiele nie napisałem o swoich wymaganiach

Użytkownik Presidente edytował ten post 24 czerwiec 2019 - 15:34

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pivotvesa, biurowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych