Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z uprawnieniami konta

Windows 10 Konto użytkownika uprawnienia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 valentine28

valentine28
  • Amator

• 27 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 20:17

Witam,
Piszę ponieważ nie mogę sobie poradzić ze swoim głównym kontem w windowsie. 
Od dobrych 5 lat jak nie lepiej posiadam ciągle to samo konto które jest kontem administratora. Od pewnego czasu zaczęły się problemy z instalacją niektórych plików czy w ogóle pewnymi czynnościami.
Przykład nr. 1 Epicinstaller-fortnite.msi gdy chcę go zainstalować wywala taki błąd: Epicinstaller
Przykład nr. 2 otwieram plik bat który wywołuje jar'a wywala błąd dostępu do jarfile plik bat
Przykład nr. 3 otwieram archiwum rar, chcę przeciągnąć folder który tam jest na pulpit i wywala błąd winrar dzieje się tak tylko przy przeciąganiu, gdy wcisnę wypakuj do i podam ścieżkę na pulpit -> normalnie wypakowuje.

Dużo rzeczy które chciałem kiedykolwiek zrobić w cmd -> wywala odmowy dostępu itd...
Doszedłem do wniosku że jest to problem z kontem (mam jedno konto administratora na komputerze i tyle) gdy dodałem nowe konto o uprawnieniach administratora wszystkie problemy powyżej znikają. 
Gdzie szukać, co zmienić, co może być przyczyną tego wszystkiego? Dodam jeszcze że kiedyś kilka razy wyrzucało mi błędy związane z folderami na pliki tymczasowe. A błędy z odmowami dostępu często zdarzały się przy próbach instalacji.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Windows 10, Konto użytkownika, uprawnienia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych