Skocz do zawartości

Jaka Karta Graficzna do zasilacza 400w ?!


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez pendzel_3,

Recommended Posts

Witam

Mam problem z wybraniem sobie karty graficznej do zasilacza 400w

Chciał bym żeby ta karta graficzna dobrze sobie radziła w grach

 

Parametry Mojego PC

System Operacyjny: Windows 7

Model Zasilacza: DR-8400 BTX od firmy "Deer"

CPU: Intel Core 2 Duo E8400 @ 3.00GHz Technologia Wolfdale

RAM: 4,00GB 2-Kanałowy DDR2 @ 800MHz (5-5-5-18)

Płyta Główna: Gigabyte Technology Co. Ltd. G31M-S2L (Socket 775)

Grafika: Brak

Chciał bym kupić kartę graficzną do 200zł

 

Najwięcej gram w: Minecraft

Najmniej gram w: GTA San Andreas, MTA, Outlast 

 

Najważniejsze jest dla mnie żeby grafika chodziła dobrze w "Minecraft"

Miałem wcześniej kartą graficzną "GT 9800" podkręconą do 2GB, ale działała przez 2 tygodnie

Potem zaczęło się dziać że jak wchodziłem w "Minecraft" to gra się zawieszała jak i cały komputer i musiałem restartować PC, Po restarcie PC wywalało sterownik do grafy i musiałem go wyłączać i włączać żeby zaczął działać, ale jak próbowałem zagrać znowu w jakąś grę to działo się to samo, w końcu dołem grafiką do kolegi co mi ją sprzedał żeby zobaczył co z nią jest nie tak, potem jak wróciła od niego i chciałem włączyć PC to w karcie graficznej nie kręcił się wiatraczek :(.

Chce dodać że kolega kupił grafiką dla mnie od swojego znajomego   

Edytowane przez LeonFilipYT
Link to post
Share on other sites

Jaki to zasilacz? tylko dokładnie podaj, bo to że 400W to jest w tym temacie ważne tyle co zeszłoroczny śnieg.

Być może on był przyczyną tego co stało się z Tym GT9800....

 

Potem będziemy myśleć dalej...

Zasilacz to MODEL: DR-8400 BTX od firmy "Deer"

Edytowane przez LeonFilipYT
Link to post
Share on other sites

ok,to za 200 musisz zmienić i zasilacz i kupić kartę graficzną bo ten zasilacz dajesz do kosza z elektroodpadami.

To jest sztywny budżet 200zł? - nie mówię że się nie da, coś wymyślimy.

A nie ma jakieś grafy do tego zasilacza ?! bo nawet jak bym kupił zasilacz to nie ma nikogo kto by to mi zamontował a ja tego nie chce robić bo raz zrobiłem sam i musiałem kupować płytę główną 

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

do odważnych świat należy...

A nie ma jakieś grafy do tego zasilacza ?!

jak tu najkrócej... nie i zaufaj mi nie warto bo znowu stracisz kartę jakaby nie była, ten zasilacz się do niczego nie nadaje.. szkoda nawet reszty części które masz, wyrobimy się w tym budżecie - nie wiem popytaj znajomych może ktoś Ci pomoże to wymienić, poczytaj i spróbuj sam cokolwiek - dasz radę jak nie to pytaj na tutaj - pomożemy.

Edytowane przez pendzel_3
Link to post
Share on other sites

do odważnych świat należy... 

 

 

 

 

jak tu najkrócej... nie i zaufaj mi nie warto bo znowu stracisz kartę jakoby nie była, ten zasilacz się do niczego nie nadaje.. szkoda nawet reszty części które masz, wyrobimy się w tym budżecie - nie wiem popytaj znajomych może ktoś Ci pomoże to wymienić, poczytaj i spróbuj sam cokolwiek - dasz radę jak nie to pytaj na tutaj - pomożemy.

No okej to jaki zasilacz proponujesz do mojego komputera do 200zł

do odważnych świat należy... 

 

 

 

 

jak tu najkrócej... nie i zaufaj mi nie warto bo znowu stracisz kartę jakoby nie była, ten zasilacz się do niczego nie nadaje.. szkoda nawet reszty części które masz, wyrobimy się w tym budżecie - nie wiem popytaj znajomych może ktoś Ci pomoże to wymienić, poczytaj i spróbuj sam cokolwiek - dasz radę jak nie to pytaj na tutaj - pomożemy.

No i czy przykładowo kupił bym zasilacz 600w to mi nie wywali płyty głównej ?!

czy płyta główna ma znaczenie w wybieraniu zasilacza do pc ?!

Link to post
Share on other sites

Zasilacz:

https://allegro.pl/oferta/be-quiet-bqt-e5-350w-zasilacz-atx-gwar-8170844379

Lub nowa ale niestety drożej:

https://www.x-kom.pl/p/421617-zasilacz-do-komputera-silentiumpc-450w-elementum-e2-si-85.html

 

 

Grafika:

https://allegro.pl/oferta/evga-geforce-gtx650-ti-1gb-ddr5-pci-e-8148327461

Jeśli jednak wysupłasz parę złociszy to szukaj gtx 650ti...

https://allegro.pl/oferta/karte-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-750-ti-2gb-8193561552

 

Nic mocniejszego nie ma sensu tam wkładać.

 

A i żeby Ci nie przyszło do głowy zmieniać kolejności tych zakupów....

Edytowane przez pendzel_3
Link to post
Share on other sites

Zasilacz:

https://allegro.pl/oferta/be-quiet-bqt-e5-350w-zasilacz-atx-gwar-8170844379

Lub nowa ale niestety drożej:

https://www.x-kom.pl/p/421617-zasilacz-do-komputera-silentiumpc-450w-elementum-e2-si-85.html

 

 

Grafika:

https://allegro.pl/oferta/evga-geforce-gtx650-ti-1gb-ddr5-pci-e-8148327461

Jeśli jednak wysupłasz parę złociszy to szukaj gtx 650ti...

https://allegro.pl/oferta/karte-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-750-ti-2gb-8193561552

 

Nic mocniejszego nie ma sensu tam wkładać.

 

A i żeby Ci nie przyszło do głowy zmieniać kolejności tych zakupów....

Okej dzięki za pomoc :)

Pogadam z znajomym i zobaczymy co z tego będzie :D

Tylko mam pytanie, Ten zasilacz ma 350w a mój aktualny ma 400w czyli ma więcej wat, nie lepiej kupic zasilacz na przykład 500w ?!

Link to post
Share on other sites

A jak Ci powiem że markowy 350W jest

o wiele "mocniejszy" niż ten twój "400w" w to dasz wiarę?;) Jak chcesz z większym zapasem mocy to jest sporo alternatyw do 2OOzl z nowych, np. spc Vero L2 500w znajdziesz za ~170 zl

Więc określ ostateczny budżet to się coś dobierze ale nie zmienia to faktu że nic mocniejszego/droższego niż GTX 750ti to za bardzo nie ma sensu tam wkładać

Edytowane przez pendzel_3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A jak Ci powiem że markowy 350W jest

o wiele "mocniejszy" niż ten twój "400w" w to dasz wiarę? ;) Jak chcesz z większym zapasem mocy to jest sporo alternatyw do 2OOzl z nowych, np. spc Vero L2 500w znajdziesz za ~170 zl

Więc określ ostateczny budżet to się coś dobierze ale nie zmienia to faktu że nic mocniejszego/droższego niż GTX 750ti to za bardzo nie ma sensu tam wkładać

A może jednak jest jakaś grafa na ten mój zasilacz ?!

Szczerze nie chce zmieniać zasilacza bo nie dawno go kupiłem 

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz sobie spalić kolejną kartę graficzną to możesz nie zmieniać.

 

Ten zasilacz to syf, zresztą wpisz w google czarna lista zasilaczy i będą strony na których są umieszczone na tzw czarnej liście których warto unikać. Posłuchaj się kolegi i pierw zakup porządny zasilacz a potem pomyślimy nad grafiką do niego.

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz sobie spalić kolejną kartę graficzną to możesz nie zmieniać.

 

Ten zasilacz to syf, zresztą wpisz w google czarna lista zasilaczy i będą strony na których są umieszczone na tzw czarnej liście których warto unikać. Posłuchaj się kolegi i pierw zakup porządny zasilacz a potem pomyślimy nad grafiką do niego.

Masz racje...

jest tam firma Deer :(

Nie mam  innego wyboru bo sam nie wymienię zasilacza niestety :(

Miałem kiedyś kartę graficzną "AMD Radeon 6450 HD" no i działał mi przez 2 lata a później zaczęło mi się dziać coś z ekranem że miałem jakieś kreski i w ogóle ale udało mi się to naprawić no i finalnie spaliło się coś na grafie...

Proszę może jednak jest jakaś grafika która by dała radę firmie Deer 

Link to post
Share on other sites

Miałem właśnie pisać, żeby autor się zgłosił do @Hegemona, bo on wyłowił z Xkom R7 2700 z zasilaczem i będzie go zapewne tanio oddawał - byle szybko :D

 

Bierz od Hegemona tego Gigabyte, ja mogę Ci dorzucić gtx 570 za 100 PLN (Galax OC). Pisz PW jakby co.

Link to post
Share on other sites

Jak widać masz w swoim budżecie rozwiązanie które wystarczy Ci do "Minecraft" i nie tylko... lepiej w tej kasie nie znajdziesz.

A pchać więcej w ten sprzęt też nie za bardzo się opłaca. 

 

Zasilacz przyzwoity - a biorąc pod uwagę że nowy i w tej kasie to rewelka.

Tak samo @@Rebelmind, zrobił Ci niezłą promocje...  w tej kasie nie kupisz nigdzie takiej karty, do zastosowań które podałeś wystarczy spokojnie.

Link to post
Share on other sites
Miałem właśnie pisać, żeby autor się zgłosił do @Hegemona, bo on wyłowił z Xkom R7 2700 z zasilaczem i będzie go zapewne tanio oddawał - byle szybko

Ja sprzedałem swój co dostałem z Ryzenem za 120 ;P 

Edytowane przez krzyhox
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...