Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

smartphone audio (czy jest alternatywa dla LG V30)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 PotatoIQ

PotatoIQ
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 10 czerwiec 2019 - 10:48

Witam,

Szukalem grajka dla swoich sluchawek, postanowilem kupic Shangling m0 (koszt 400zl). Jednakze zdalem sobie sprawe ze LG V30 ma tego samego daca co poprzednio wymieniony grajek. (bardzo mnie to zaskoczylo). 

De facto od razu zakupilem ten telefon (goracy strzal na X-kom 1,4k z gwarancja producenta) i teraz mam pytanie:  czy istnieje jakas lepsza alterantywa dla tego telefonu majac na uwadze wysoka jakosc dzwieku? 

• 0

#2 adivxv

adivxv
  • Penetrator

• 7503 postów
  • Miejscowość:Las Vegas

Napisano 10 czerwiec 2019 - 15:45

czy istnieje jakas lepsza alterantywa

Co masz na myśli lepsza ?

• 0

Aune S16 - Final Audio Sonorous VI
Ekspert działów: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie Ekspertów

#3 PotatoIQ

PotatoIQ
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 10 czerwiec 2019 - 17:41

Co masz na myśli lepsza ?

Telefon o podobnej jakości dźwięku ale z lepszymi parametrami. (lub subiektywnie lepszy dla odpowiadającego gdyż ja się dosyć słabo na tym wszystkim znam) ^^

• 0

#4 adivxv

adivxv
  • Penetrator

• 7503 postów

Napisano 10 czerwiec 2019 - 18:10

Nie ma :(

Najbliżej to Galaxy Samsungi S9/10 ale te graja troszkę gorzej i nie mają również tak dobrego wzmaka.

• 0

Ekspert działów: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie Ekspertów

#5 PotatoIQ

PotatoIQ
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 10 czerwiec 2019 - 19:05

no nic, biorąc pod uwagę że te 1400 to mój max (chyba, że za wyższą ceną kryłby się jakiś mega deal) wydaje mi się ze ten wybór będzie okej. Trochę martwi mnie specyfikacja z porównaniu do takiego pocophone, no ale nie można mieć wszystkiego : ) 

Dzięki za pomoc w rozwianiu wątpliwości ^^

Użytkownik PotatoIQ edytował ten post 10 czerwiec 2019 - 19:06

• 0

#6 Above

Above
  • Trance Lover

• 91 postów
  • Miejscowość:Jaworzno

Napisano 11 czerwiec 2019 - 07:09

w podobnej cenie jest jeszcze świetnie grający HTC U11

• 0
CPU : E8400@4,1Ghz 1,25V MOBO : AsRock P45TS RAM : Nanya 2x2GB DDR3 1333MHz GPU : Asus HD 4850 512MB @ 740/2100 PSU : Ever Silver 480W HDD : Samsung 1TB F3 CASE : Thermaltake V3

#7 adivxv

adivxv
  • Penetrator

• 7503 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 22:03

Słuchawki ,tyko.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych