Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Smartfon do 1500zl, brak duzych wymagan

smartfon smartfondo1600zl 5.5cala aparat kamera wyswietlacz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 CiosZaCiosem

CiosZaCiosem
  • Nowicjusz

• 14 postów

Napisano 09 czerwiec 2019 - 19:40

Witam, poszukuje smartfona do 1500zl, bo moj aktualny galaxy s6 edge juz jest w dosc ciezkim stanie haha. Ale jak patrze na aktualna oferte smartfonow z tej srednio-wysokiej pulki to kazdy ma te 6 cali, co dla mnie jest dosc dziwna i zarazem smieszna sytuacja, gdybym chcial tableta to bym kupil tableta ;c Nie mam jakis wyimaginowanych wymagan, ale chce ekran maksymalnie 5.7. ale najlepiej w przedziale od 5 do 5.5 cala. Aparat w kazdym nowym telefonie jest dobry, wiec po prostu potrzebuje w miare dobrej wydajnosci i tego nieduzego wyswietlacza. Mysle, ze nawet telefon spelniajacy moje wymagania moglbym dostac do 1000zl, wiec jesli nie bedzie potrzeby i jakiegos duzego przeskoku jakosci, to nie widze sensu wydawania 500zl za kilka pixeli wiecej. Dziekuje i pozdro !! 

• 0

#2 smalec5

smalec5
  • Nowicjusz

• 14 postów

Napisano 10 czerwiec 2019 - 16:45

Myśle ze Xiaomi Redmi 6. Jest w cenie 600~

Huawei P20 cena:1400~

Huawei P20 lite cena: 850~ i ten wydaje mi sie bylby optymalny dla ciebie.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: smartfon, smartfondo1600zl, 5.5cala, aparat, kamera, wyswietlacz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych