Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam problem. Zalałem wczoraj klawiaturę colą. Ucierpiał tylko mały kawałek po lewej stronie i w nocy wszystko było okej. Wstałem teraz, odpalam i klawisze "W" oraz ALT nie działają. Odkręciłem je, poczyściłem ale to nic nie dało. Jakieś pomysły jak to naprawić? Klawiatura membranowa, niski skok klawiszy.

 

Edit

 

Poprawiłem żeby był czytelny.

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem chłosty, autor dosadnie zaznaczył, iż klawisz "W" przestał działać, choć można było to rozwiązać w łatwy sposób, nawet kopiując litery - estetycznie i nie wypala oczu.

 

@Hardkor

Niestety, cola zaburza pracę membrany, czym prędzej należałoby rozebrać klawiaturę i dokładnie wyczyścić ścieżki, zalecam użycie alkoholu izopropylowego czy Kontaktu PR do potencjometrów.

Po wyczyszczeniu, odczekaj nawet dobę.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Gościu ma uszkodzoną klawiaturę i specjalnie pisze wyrazy z F zamiast W a naskakujecie na niego jak na ciecia po pijaku...Pajace.

Już wszyscy wiemy że przez uszkodzoną klawiaturę pisze "F" zamiast "W".Napisałem to ja i Leminairre.Jeszcze może tak z 5-10 osób napisze to samo?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie wiedzialem, ze prosta zamianą W na F mozna szybko sprawdzic inteligencje tak duzej ilosci osob, Wrzucilem ten post na pare forow i praktycznie polowa jak nie wiecej wyzywala mnie i kazala usunac post. Owszem blad zrobilem bo moglem z telefonu pisac (albo kopiowac jak robilem po paru h pracy), ale wtedy na to nie wpadlem. Bylem w serwisie to stwierdzilim, ze czyms takim sie zaden serwis nie zajmie. Osobiscie wyczyscilem patyczkiem pod klawiszem W i jak widac nic to nie dalo. Dzis planuje zmywaczem do paznokci zrobic to ponownie (sam klawisz W skoro on tylko nie dziala). Jakies rady jeszcze?

Edytowane przez Hardkor
Link to post
Share on other sites

 

 

Dzis planuje zmywaczem do paznokci zrobic to ponownie (sam klawisz W skoro on tylko nie dziala). Jakies rady jeszcze?
 

 

Zmywaczem tylko pogorszysz sprawę, jest na bazie acetonu...  alkohol izopropylowy albo od biedy benzyna ekstrakcyjna. musisz popatrzeć jak idą ścieżki, bo może gdzieś jest zwarcie i wyczyścić punkt styku między warstwami... ogólnie zabawy kopa, a szansa na sukces niepewna. 

Link to post
Share on other sites

Przemyłem i na chwile pomoglo. Działała normalnie, poszedlem pod prysznic, podlaczylem ja normalnie (tzn kabel pod biurkiem, zas klawiatura na biurko zamiast na kolana) i przestal znowu dzialac klawisz. Z 30 min czyscilem i bawilem sie i nici. Zrobie dzis drugie podejscie, ale juz watpie w zmywacz. Pół internetu przeszukalem za kupnem mojej klawiatury i nigdzie nie ma (a jak jest to w cenie 2/3/4 krotnym przebiciem ceny producenta xd

Edytowane przez Hardkor
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...