Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

[S] Zowie G-SR-SE Divina Blue

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 shadows1991

shadows1991
  • Nowicjusz

• 19 postów

Napisano 10 czerwiec 2019 - 10:29

Tak jak w tytule sprzedam podkładkę Zowie G-SR-SE Divina blue

Sprzedaję za 70 zł + koszty wysyłki.

Podkładkę wysyłam w oryginalnym pudełku - zakupiona 25.04.2019 i używana od tamtego momentu z 2 tygodnie i leżała trochę czasu i teraz czeka na nowego właściciela. Mogę do niej dołożyć e-fakturę jako dowód zakupu, ale nie wiem czy komuś do podkładki będzie potrzebne to.

Link do allegro :

https://allegro.pl/o...azja-8185228722

EDIT

Cena 55 zł - nie potrzeba mi owej podkładki + potrzebuje pieniędzy

UP, UP!

#2 worm

worm
  • π

• 10646 postów

Napisano 10 czerwiec 2019 - 13:54

Oferty można odświeżać po upływie 7 dni od daty napisania ostatniego posta w temacie. Bezwzględnie zakazuje się pisania nic nie wnoszących do tematu postów. Zabronione jest również pisanie postów mających na celu tylko poinformowanie o fakcie, że dane aukcje kończą się za x godzin lub obniżanie ceny o symboliczną wartość (np. 2zł) Ponadto, przy każdej edycji treści posta lub w wypadku scalenia się dwóch postów bezpośrednio pod sobą należy podać powód edycji posta.

Moderator / Ekspert działów: Kącik retro komputerów / Pełne zestawienie Ekspertów

#3 steel116

steel116
  • Co mam tu wpisać?

• 994 postów
  • Miejscowość:Poznań

Napisano 11 lipiec 2019 - 23:37

Tak jak w tytule sprzedam podkładkę Zowie G-SR-SE Divina blue

Sprzedaję za 70 zł + koszty wysyłki.

Podkładkę wysyłam w oryginalnym pudełku - zakupiona 25.04.2019 i używana od tamtego momentu z 2 tygodnie i leżała trochę czasu i teraz czeka na nowego właściciela. Mogę do niej dołożyć e-fakturę jako dowód zakupu, ale nie wiem czy komuś do podkładki będzie potrzebne to.

Link do allegro :

https://allegro.pl/o...azja-8185228722

EDIT

Cena 55 zł - nie potrzeba mi owej podkładki + potrzebuje pieniędzy

UP, UP!

Witam, masz nadal podkładkę?

CPU: i7 7700k GPU: MSI GTX 1080 Ti Gaming X CPU Cooler: Noctua NH-D15 Motherboard: MSI Z270 Gaming M5 RAM: DDR4 2x8GB Corsair Vengeance LPX 3000MHz CL15 SSD: GoodRam Iridum Pro 240GB PSU: EVGA SuperNova G2 750W Case: Fractal Design Define XL R2 Mouse: Zowie S2 Divina / DA Elite Mousepad: Razer Goliathus Speed [Cosmic] Keyboard: Corsair K70 RGB RapidFire MX-Speed Monitor: Dell AlienWare AW2518HF [240hz] Chair: DXRacer OH/DF61

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych