Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Siedzisko przed PC

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 haskii

haskii
  • Nowicjusz

• 8 postów

Napisano 08 czerwiec 2019 - 20:52

Cześć,
Wymieniam sobie powoli sprzęt, no i nadszedł czas też na fotel... Mój stary 8 letni fotelik już totalnie się rozpada, siedzę na 3 poduszkach, a i tak 4 litery bolą po godzinie siedzenia, a o plecach nie wspomnę... Dzisiaj w x-komie znalazłem jakąś promocję na fotel "gamingowy" firmy Silver Monkey (totalnie nie znam tej firmy) z kodem zniżkowym wychodzi 380 zł.. Warto za taką cenę kupić ten fotelik, czy lepiej dołożyć i kupić Ikea - Markus? Polecany strasznie w internecie. Mój budżet to maksymalnie 500 zł.

Fotel, o którym mowa: https://www.x-kom.pl...86851-fotel-gam ... zarny.html

• 0

#2 Mizuro

Mizuro
  • Bywalec

• 119 postów

Napisano 08 czerwiec 2019 - 21:50

Moje odczucia co do markusa nie są zbyt pozytywne i nie znajduje fotela jako wygodny szczególnie jeśli chodzi o oparcie.

Co do foteli GEJmingowych stanowczo odradzam gdyż co dane było mi zaobserwować na własnej skórze nie są zazwyczaj to siedzonka dobrej jakości, a z czasem jest o wiele gorzej. Nie wspominając już o samej konstrukcji takich budżetowych krzesełek czyli deska i kilka warstw standardowej pianki, która ubija się do komfortu płyty chodnikowej.

Zaznaczam,że nie jestem guru i mój tyłek nie siedział na wszystkim. Z czystym sumieniem stwierdzę, że przy dłuższym użytkowaniu fotele jak AK racing czy DX racer nie maja sobie równych. Przykładem mój DX w świetnym stanie, który liczy sobie 8lat?*, a wciąż jest tak samo wygodny jak po zakupie. Duży wpływ moim zdaniem maja na to pasy zastosowane jako podparcie siedziska w zastępstwie taniej płyty wiórowej i świetnej jakości pianki.

Jakiś czas temu widziałam na allegro dość dużo DX racerów w okolicach 600zł wiec polecam poszukać ;)

• 0

Moja maszyna 8-) .

i7 8700k 5,0 GhZ || MSI TOMAHOWK Z370 || SLI GTX 1080 ZOTAC AMP Extreme || Corsair Vengeance 4x8Gb 3200 Mhz || Noctua NH-D15 || Asus Xonar Essence STX || Thermaltake MK-1 Full Tower || 4x Segate 1TB M003 RAID 0 || 3x Samsung 850 Evo Pro 256GB || 3x LG 24GM79G || Razer Blackwidow Ultimate || Razer Naga Chroma, Deathadder Chroma || Razer Goliathus CL || HyperX Cloud II Pink || Xbox One S 1TB Pink Skinned

#3 haskii

haskii
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 8 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 07:33

No niestety budżet mam ograniczony, ale chyba zdecyduje się na tego Markusa... Z dwojga złego będzie lepszy (chyba) od tego gamingowego... :D 

• 0

#4 Kathevir

Kathevir
  • Amator

• 57 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 16 czerwiec 2019 - 12:07

Jeśli nie potrzebujesz regulowanych podłokietników to raczej markus https://www.ikea.com...ducts/70261150/

te sliver monkey ponoc wygodne, ale jeśli już to bym raczej dokładał do tkaniny, bo eko skóra niezbyt wygodna https://www.x-kom.pl...y-material.html

• 0

:!:    meh.    :!:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych