Skocz do zawartości

Problemy z kartą graficzną


Recommended Posts

Siemka, niedawno zepsuł mi się PC, oddałem go do naprawy gwarancyjnej ponieważ coś się w karcie graficznej zepsuło, dane mi zachowali więc jest good, problemy się zaczęły jak wrócił z naprawy.

Zamiast wyświetlać moją kartę graficzną wyświetla jakąś kartę graficzną z Microsoft, próbowałem zmieniać ustawienia w biosie, instalować sterowniki poprzez menedżer urządzeń, menedżer zadań itp. Nic nie pomogło, mam nadzieje, po napisaniu tego postu, ktoś mi pomoże, btw włożyli mi nową kartę graficzną.

 

 

Stara karta graficzna (o ile to jest ważne ;D) GeForce Gtx 1070 TI

Karta graficzna którą mam teraz GeForce MSI RTX 2070 ARMOR

Procesor Intel Core i5-7500

 

Pod tym postem postaram się wysłać screen shota, jak to mniej więcej wygląda.

Dzięki za wszelakie/wszystkie odpowiedzi pozdrawiam.


Stery które pobieram są w 100% zgodne z systemem i kompem/kartą graficzną link do screen shota poniżej

 

https://zapodaj.net/6630ef0675437.png.html

 

Rzeczy na pulpicie zamazałem ze względu na prywatność.


Monitor mam podłączony do karty graficznej więc nie wiem próbowałem wszystkiego.

Link to post
Share on other sites

W menedzerze urzadzen jest wogole widoczna ta RTX 2070 ? czy tylko to nieznane urzadzenie PCI ?

Mozesz zdjac bok obudowy i zajrzec do srodka czy wogole zamontowali poprawnie tam ta karte ? czy komputer jest zabezpieczony jakimis plombami przed otwarciem ?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W menedzerze urzadzen jest wogole widoczna ta RTX 2070 ? czy tylko to nieznane urzadzenie PCI ?

Mozesz zdjac bok obudowy i zajrzec do srodka czy wogole zamontowali poprawnie tam ta karte ? czy komputer jest zabezpieczony jakimis plombami przed otwarciem ?

Nie właśnie.

aktualizacja systemu pomoże na pewno

Mam aktualny w windows update

Edytowane przez DlaysQ
Link to post
Share on other sites

A czy monitor aby na pewno podłączyłeś pod dodatkowa kartę graficzną czy pod integre? Nie zawsze jest widoczny update w panelu. Jaka wersję kompilacji os masz? Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka

Jest do karty graficznej podłączony a jaką wersje mam to nie wiem, nie jestem doświadczony w dziedzinie podzespołów albo coś.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...