Skocz do zawartości

Słuchawki Massdrop x Sennheiser HD 58X Jubilee nowe


Recommended Posts

Dzień dobry,

 

do sprzedania mam nowe, bardzo popularne, ale niedostępne w Polsce słuchawki Massdrop x Sennheiser HD 58X Jubilee sprowadzone z USA, kupione bezpośrednio u producenta. Zakupu dokonałem jeszcze przed przeniesieniem produkcji z Irlandii do Rumuni, co może być przez niektórych postrzegane jako zaleta. Należą do tej samej serii co Sennheiser HD 600, HD 650 i HD 660s, na kanale Z Reviews można się nawet spotkać z opinią, że posiadają te same przetworniki co model HD 660s. Konstrukcja jest otwarta, impedancja to 150 Ohmów, nie potrzeba tu więc tak mocnego wzmacniacza jak dla pozostałych słuchawek z serii. Grają naprawdę tak dobrze jak można sądzić na podstawie wszelakich opinii na ich temat. Miałem je na głowie przez około dwie godziny, wcześniej były przez krótki okres czasu wygrzewane, także przebieg mają nie większy niż nowe słuchawki w salonach audio. Są oryginalnie zapakowane, mają dwa lata gwarancji producenta. Sprzedaję je ponieważ przekonałem się, że niestety koniecznością są dla mnie słuchawki zamknięte.

 

Zapraszam do kontaktu przez wiadomość prywatną lub na [email protected]. Cena to 834 794 zł. Słuchawki mogą zostać odebrane osobiście w Gliwicach lub wysłane kurierem.

 

https://www.olx.pl/oferta/massdrop-x-sennheiser-hd-58x-jubilee-nowe-CID99-IDA4Nkf.html

 

https://allegro.pl/oferta/8144242980


EDIT

 

Na zachętę obniżam cenę do 794 zł.

Edytowane przez GrubeZebro
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...