Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Monitor 32" lub większy, 75+ Hz, WQHD do 1500

75 hz 32 wqhd

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 slo1q

slo1q
  • Ultimate Grammar Nazi

• 858 postów
  • Miejscowość:Tarnów

Napisano 06 czerwiec 2019 - 10:13

Czołem,

po raz kolejny zwracam się do Was o pomoc.

Posiadam obecnie monitor LG 27MP35HQ-B, pracuje w 72 Hz.

Poszukuję monitora do mojego kompa (w sygnaturce), poniżej moje dokładne wymagania:

- cena do 1500 zł

- FreeSync

- nie może być zakrzywiony,
- minimum 31",

- odświeżanie minimum 75 Hz,

- rozdzielczość WQHD (2k, 2560x1440) - tak, wiem, zaraz będziecie krzyczeć "HURR DURR PIKSELOZA" (sczególnie Messer),

- preferuję panele IPS,

- nie jestem szczególnie wymagający jeżeli chodzi o wyciek podświetlenia, na obecnym jest jakiś tam i mi jakoś strasznie nie przeszkadza,

- gram obecnie głównie w PUBG, reszta gier mniej wymagająca,

- koniecznie montaż VESA (monitor na ścianie).

Wiem, iż polecicie mi zwiększenie budżetu, aby mieć Gsync i wyższe odświeżanie, ale 75-80 Hz w spokoju mi wystarczy do komfortowego grania, nie jestem profesjonalnym graczem.

Nie jestem na bieżąco z rynkiem monitorów, może niebawem mają się pojawić jakieś nowości w tym segmencie, na które warto poczekać?

Nie jestem super napalony na zmianę już, 2-3 miesiące mnie nie zbawią.

Z takich w miarę krótkich poszukiwań nie mam zbyt wielu wyników, w zasadzie zostaje mi tylko LG 32QK500.

Bardzo proszę Was o pomoc i z góry dzięki za wszelkie sugestie.

• 0

SPC Alea S35W, Xilence Performance A+ 530W, ASRock B450M Pro4, Ryzen 1600x @4GHz, SPC Spartan 3 Pro push-pull, GTX 1070 MSI Gaming Z, G.Skill Aegis DDR4 2x8 GB 3000MHz CL 16, GoodRam C40 120 GB, PNY CS 3030 500 GB, WD EZEX 1TB, Xonar DX, Microlab Solo 7c, Corsair HS70, Logitech G602, monitor LG 32QK500-W

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 75 hz, 32, wqhd

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych