Skocz do zawartości

Wymiana komputera na nowy!


Recommended Posts

Cześć! Przychodzę do was z prośbą o pomoc, mianowicie mój sprzęt jest już mocno przestarzały, i chcę sobie sprawić nową skrzynkę pod biurkiem, ma ona służyć głównie, do grania, oraz jakiegoś tam delikatnego strumieniowania, w dziedzinie tej jestem całkowitym laikiem, więc jedyne moje wymagania to aby zamknąć się mniej więcej w budżecie 4000 zł! Pozdrawiam, z góry dziękuję za pomoc! 

A, posiadam dyski SSD oraz HDD więc tego nie potrzebuję! 

Edytowane przez panczaj
Link to post
Share on other sites

Powiem Ci to co 95% aktualnie komentujących - to ważne. Poczekaj do lipca na premierę nowych Ryzen. Zwłaszcza, jeżeli komp ma służyć oprócz grania do "delikatnego strumieniowania" Dorwiesz takiego Ryzen 7 3700x i będziesz szczęśliwym człowiekiem. Zwłaszcza, że jeżeli komputer ma służyć do streamingu to tylko 6c/12t 8c/16t nie mniej a więcej :D . 

PS: Powiedz jeszcze jakim monitorem dysponujesz i w jakie tytuły grasz. 

Edytowane przez Kirolen
Link to post
Share on other sites

CPU Ryzen 2700

MOBO Aorus B450 Pro

RAM Patriot Viper 3200 cl 16

GPU RTX 2060 MSI Ventus

PSU Seasonic Focus 550W

Obudowa SPC SG1

Chłodzenie SPC Fortis 3

 

8 rdzeni 16 wątków z możliwością OC pod gry + stream na płycie B450, szybkie pamięci 3200 mhz w dwóch kościach, cicha karta idealna do najnowszych gier w ustawieniach ultra full hd, bardzo dobry elektrycznie zasilacz z połpasywnym trybem pracy i 10letnią gwarancją, obudowa z dobrym przepływem powietrza w tej cenie,  chłodzenie fortis 3 dla lepszej kultury pracy - jeśli nie przeszkadza ci hałas to możesz zostać na boxowym

Ceny z xkomu 4113zł

https://www.x-kom.pl/lista/bedtdtm11

 

Jeśli chcesz poczekać to za miesiąc pojawi się następna generacja ryzenów.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...