Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Telefon do 1500 zł

smartfon

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Konwencujsz

Konwencujsz
  • Amator

• 39 postów

Napisano 27 maj 2019 - 13:50

Słuchajcie, bo szczerze powiedziawszy, przespałem kilka ostatnich premier, oglądam testy, recenzje - ale to generalnie jest chyba marketing, bo każdy zachwala co innego. 

Jesteśmy przekonani niemal całkowicie do Mi 9 SE:

https://www.x-kom.pl...ano-black.html 

Ale właśnie, czy coś lepszego jeszcze dostaniemy? 

Telefon ma być prezentem na 18te urodziny. Pod uwagę bierzemy jeszcze Samsung A50 lub jakąś promocję na LG V30, ale to też model dwuletni, więc za rok pojawi się problem z aktualizacjami. 

Dzięki za jakieś sugestie, podpowiedzi, czy zostać przy Mi 9 SE? 

• 0

#2 Chelsey

Chelsey
  • Entuzjasta

• 540 postów

Napisano 27 maj 2019 - 16:06

Za 1500zl mi9 SE jest optymalnym wyborem. Opcjonalnie masz jeszcze zenfone 5z, chociaż całościowo wg mnie lepszy i tak jest xiaomi. Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
  • 0

#3 Ziental

Ziental
  • Gaduła

• 268 postów

Napisano 27 maj 2019 - 16:28

Mi 9 SE ma lepszy sensor i optykę w aparacie, więc zrobisz lepsze zdjęcia wieczorne czy nocne i nakręcisz lepszy film w kiepsko oświetlonym otoczeniu.

Zenfone 5Z ma mocniejszy procesor, znacznie mocniejszy układ graficzny, lepszą baterię i z tego co czytałem lepszy dźwięk po słuchawkach.

Oba aparaty na dzień dzisiejszy robią naprawdę bardzo dobre zdjęcia jak na mobilne urządzenia do 1500zł. Stabilizacja w Zenfone 5Z w filmie 4K i 30FPS wypada bardzo fajnie, ale jak zależy Tobie przede wszystkim na możliwie najlepszych zdjęciach bierz śmiało Mi 9 SE.

LG V30 odpuść, jest nieco słabszy niż dwa wymienione wyżej i może za 1200zł jest fajną propozycją.

Mam zenfona 5Z i mogę coś podpowiedzieć.

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka 

Bardzo ją chciałem bo ma niezłą optykę i jest śliczna, ale brak stabilizacji optycznej troszeczkę mnie razi. Jak się telefon sprawuje?

Użytkownik Ziental edytował ten post 27 maj 2019 - 16:43

• 0

i5 6600k 4.6 GHz | MSI GTX 1070 Ti GAMING 8GB MSI Z170A G-43 PLUS | HyperX Savage 2x8GB 3000MHz CL15 | 2x Samsung 960 EVO 250GB | Seagate 1TB | Thermaltake SMART SE 630W | iiyama WQHD IPS 32" | AKG550 MK2 | AIM SC808.

#4 Chelsey

Chelsey
  • Entuzjasta

• 540 postów

Napisano 27 maj 2019 - 21:42

Bardzo ją chciałem bo ma niezłą optykę i jest śliczna, ale brak stabilizacji optycznej troszeczkę mnie razi. Jak się telefon sprawuje?
Przy zakupie akurat aparat był dla mnie najmniejszym priorytetem. Generalnie telefon mnie zadowala, lubię czystego androida, wsparcie jest genialne i regularne dzięki android one. Największym priorytetem była bateria przesiadka z mocarnego pod tym względem redmi note 4 była nadzwyczaj mało odczuwalna i bolesna. Sam telefon śmiga w porządku, bardzo boli jedynie brak diody powiadomień. Co do aparatu - na moje potrzeby jest zadowalający, aczkolwiek jeśli ktoś ma na to priorytet to raczej są lepsze opcje w tym budżecie. Z gcamem jest niby lepiej (patrząc na xda), ale nie testowałem u siebie. W zasadzie gdyby nie NFC to pewnie wziąłbym redmi note 5 wówczas. Jednak człowiek się przyzwyczaja do ułatwień ;) Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: smartfon

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych