Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie,

 

Dla odmiany od komponentów pc poszukujemy teraz telefonu w zastępstwie za Lumie 950XL.

 

-cena do 1500 im mniej tym lepiej można zaszaleć trochę w górę ale wątpię czy warto

-ekran 5.7+ cala

-procesor 8 rdzeni

-estetyka solidny, żadnych luźnych plastików itp

-i żeby to jako tako płynnie działało

-zastosowanie jako telefon + internet,

-dobrym aparatem nie pogardzę nie musi ich mieć 5

-i bez apple

 

Pytanie spowodowane tym, że trochę przeglądałem nowych modeli, a dużo tego. Ja osobiście od kilku lat na windowsie byłem co mi zresztą odpowiadało(735,950XL, a w rodzinie inne modele z rodzin 800,900) i sobie chwalę. Niestety brak wsparcia jeśli chodzi o aplikacje wymusza zmiany.

 

Ze względu na fakt, że mam złe wspomnienia co do androida, muliło to kiedyś, i miało masę śmieciowych aplikacji, których normalnymi sposobami nie szło usunąć. Proszę o wsparcie, rozważam Pocophone F1.

 

Aczkolwiek jak widzę, że nowe telefony muszą mieć 4,6,8 GB ramu żeby się nie wieszały to tragedia moja 735 miała 1GB działała bez problemowo pod tym względem, a pozostałe mają od 1-3GB i śmigają do tej pory.

 

Liczę, że dobrzy ludzie zarzucą jakiś odpowiednik tego F1 albo za czym się rozglądać(czekałem na MI9, a tu znowu ceny w naszym pięknym kraju +20%). Jak pisałem priorytet, żeby to działało bez doprowadzania człowieka do ku***** i starczyło na przynajmniej 2 lata mile widziane 4 bez potrzeby zmieniania.

Link to post
Share on other sites

Na Zenfone 5Z też sam trafiłem później i chyba wydaje mi się najciekawszy na tą chwilę. Pytanie tylko bo Mi 9 ma na starcie Androida 9, a Asus 8 czy to nie będzie tak, że Mi9 zaktualizujemy potem do 11 czy jak to tam dalej będzie, a Asusa tylko do 9/10 bo wsparcie się skończy?

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że tylko do wersji 10 Zenek będzie miał wsparcie a potem to już kiła i mogiła. Próbowałem sam poszukać więcej informacji na ten temat ale nic nie znalazłem. Jak kupisz Zenka to będzie miał wersję 8.0. Pacze do 9.1 zajmują ok. 2GB i instaluje się toto bezproblemowo.

 

Zenek to kombajn do grania. Jak nie masz ochoty siedzieć w benchmarkach i ogrywać wymagające gierki ze sklepu Google Play to Mi 9 SE wystarczy.

Edytowane przez Ziental
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...