Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Drukarka - max 300zł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 adrian0380

adrian0380
  • Bywalec

• 99 postów

Napisano 25 maj 2019 - 21:22

Witam. Szukam drukarki (+skaner) do 300zł. Generalnie drukuje w czarno-białym i od czasu do czasu w kolorze. 1500 stron w czarno białym/rok - tyle mniej wiecej bede zużywał a kolor 100 stron/rok. Zależy mi też na wymianie tuszów w rozsądnych cenach. Sentyment mam do Canona. 

Jakieś propozycje?

• 0

#2 hanson

hanson
  • Dyskutant

• 246 postów

Napisano 29 maj 2019 - 09:59

Drukarka będzie albo droga i tania w eksploatacji, albo tania i droższa w eksploatacji. Szczególnie, jak mówisz o druku ok. 120-130 stron / miesiąc.

Przy takiej ilości myślałbym nad dołożeniem do któregokolwiek modeli z serii:

- HP Ink 

- Epson EcoTank 

- Brother Inkbenefit

Ceny niestety ok 500-600 zł. Za to tusze kosztują grosze. 

Alternatywnie - odpuścić druk kolorowy, kupić najtańszą drukarkę laserową(monochromatyczną) + do skanowania korzystać z aplikacji na telefon. Starszy model tej drukarki mam i jest ok: + tanie zamienniki w Allegro, działają bez problemu. 

• 0

#3 zajec

zajec
  • Dyskutant

• 167 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 14:26

Podłączę sie pod temat bo ja też potrzebuję Waszej pomocy w znalezieniu następcy dla Samsung ML-2165W, dotychczasowa służyła mi przez kilka ładnych lat w sumie przez całe studia i jeszcze trochę. Mała, tania w eksploatacji - toner nówka sztuka ~40 zł i starcza na naprawdę sporo drukowania. Niestety usiałem się rozstać. To są główne wymagania mała, tania w eksploatacji i obsługa przez Wi-Fi ( z tym samsung miał czasem problem). Cena też w okolicach samsunga czyli do 300 zł. Czy ktoś z Was zna lepszy produkt ?

Czy wybór sprowadza się tylko do:

HP LaserJet Pro M15w za 279,00 zł

vs

HP Samsung Xpress SL‑M2026W 279,00 zł 

• 0

#4 hanson

hanson
  • Dyskutant

• 246 postów

Napisano 11 lipiec 2019 - 09:28

Podłączę sie pod temat bo ja też potrzebuję Waszej pomocy w znalezieniu następcy dla Samsung ML-2165W, dotychczasowa służyła mi przez kilka ładnych lat w sumie przez całe studia i jeszcze trochę. Mała, tania w eksploatacji - toner nówka sztuka ~40 zł i starcza na naprawdę sporo drukowania. Niestety usiałem się rozstać. To są główne wymagania mała, tania w eksploatacji i obsługa przez Wi-Fi ( z tym samsung miał czasem problem). Cena też w okolicach samsunga czyli do 300 zł. Czy ktoś z Was zna lepszy produkt ?

Czy wybór sprowadza się tylko do:

HP LaserJet Pro M15w za 279,00 zł

vs

HP Samsung Xpress SL‑M2026W 279,00 zł 

patrząc na porównanie drukarek to prawie jedno i to samo, Laset Jet jest klasyczną drukarką HP, a drukarki Samsung zostały kupione przez HP i są sprzedawane pod tą "specjalną nazwą". Osobiście brałbym tą drugą, bo podają lepszą moc przerobową, a to zawsze na plus, nawet przy małym obłożeniu druku. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych