Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne bluetooth do muzyki +-400zł


Recommended Posts

Jak wybieralem swoje obejrzalem pierdyliard recenzji youtuberow, poczytalem artykuly audiofilskie i wybor w koncu padl na Edfier W855BT (koszt mniej wiecej 100 euro). Sparowane sa z moim telefonem One Plus 6T McLaren i nie moglem byc chyba bardziej zadowolony. Dla mnie graja wybornie ale audiofilem nie jestem. Moj kumpel ktory jest ogarniety w temacie audiofilskim, sam tez tworzy muzyke powiedzial ze graja swietnie jak na sluchawki za ta cene i to przez BT. Dodam tylko jeszcze jak podlaczylismy do jego telefonu Xiaomi Redmi Note 6 pro to graly wyraznie ciszej niz na moim OP6T (co tez jest zrozumiale patrzac na ceny obu telefonow). Takze miej na uwadze tez zrodlo (telefon) z ktorym sparujesz sluchawki.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak wybieralem swoje obejrzalem pierdyliard recenzji youtuberow, poczytalem artykuly audiofilskie i wybor w koncu padl na Edfier W855BT (koszt mniej wiecej 100 euro). Sparowane sa z moim telefonem One Plus 6T McLaren i nie moglem byc chyba bardziej zadowolony. Dla mnie graja wybornie ale audiofilem nie jestem. Moj kumpel ktory jest ogarniety w temacie audiofilskim, sam tez tworzy muzyke powiedzial ze graja swietnie jak na sluchawki za ta cene i to przez BT. Dodam tylko jeszcze jak podlaczylismy do jego telefonu Xiaomi Redmi Note 6 pro to graly wyraznie ciszej niz na moim OP6T (co tez jest zrozumiale patrzac na ceny obu telefonow). Takze miej na uwadze tez zrodlo (telefon) z ktorym sparujesz sluchawki.

Dlugo tak realnie wytrzymuja na baterii? I jak z czasem ladowania?

Link to post
Share on other sites

Dlugo tak realnie wytrzymuja na baterii? I jak z czasem ladowania?

Ja ładuje raz na tydzien, slucham tak mniej wiecej po 2-3 godziny dziennie w drodze do pracy i z powrotem. Około 20h+ słuchania muzyki. Ładuja sie przez USB jakies 4 godziny chyba, dokladnie jednak nie sprawdzalem.

Link to post
Share on other sites

Te Edifiery to nastepca tych sluchawek, ktore ja kupilem. Czytalem o nich troche i maja pozytywne recenzje, rowniez wzgledem moich sa lepsze chocby ze wzgledu na czas pracy na baterii. Niemniej nie wiem czy sa warte tej doplaty ale osobiscie dzis bym chyba sie skusil wlasnie na nie. Radze jednak poczytac recenzje i zobaczyc jakies video-recenzje na youtubie przed zakupem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...