Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Aparat fotograficzny czy smartfon?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 były69

były69
  • Gaduła

• 343 postów

Napisano dziś, 00:42

Pitolenie o Szopenie.Jeżeli nie zajmujesz się foceniem zawodowo lub nie korzystasz z konkursów sztuki fotografowania to nie potrzebny tobie aparat z wyższej półki.Hobbystycznie jest twoim wyborem a pamiątki nie ważne jakim aparatem zrobisz,zawsze będą pamiątkami,czegoś nie rozumiecie?! jeśli nie,to chodzi o prostotę fotografowania bez zagłębienia się w tajniki fotografii i multum funkcji w aparacie.

Użytkownik były69 edytował ten post dziś, 00:42

• 1
Spoiler

#22 sznib

sznib
  • buzujolidrinker

• 792 postów

Napisano dziś, 12:43

"Aparat z wyższej półki", czyli dla zawodowców to wydatek kilkudziesieciu tysięcy. Dla amatora hobbysty wystarczy sprzęt za kilka tys, albo używka do 2tys, na początek. Takie aparaty jak zaawansowane kompakty czy tańsze bezlusterkowce wciąż mają sporą grupę nabywców. Świat nie dzieli się tylko na prosów z mega pro sprzętem i resztę ze smartfonami.

• 0

i7 3770@4.3Ghz*Asrock Z77 Pro4*16GB Adata XPG*Gigabyte GTX1060 6GB*Toshiba Q Pro 256GB, Seagate Iron Wolf 3TB*BeQuiet Straight Power 10 500W*Antec Solo*Nec EA273 WMI*Logitech K270*Logitech G900

#23 DcX82

DcX82
  • Dyskutant

• 188 postów

Napisano dziś, 14:41

Liczy się też satysfakcja z robienia zdjęć. Jeżeli 1 na 100 jest zrobione tak, że ujmuje światłem/sceną/balansem, czymkolwiek i mógłbyś to zaprezentować w wymiarze większym, niż 15x10 to jest to powód do dumy. Kto, co lubi. Ja nie lubię, jak wyręcza mnie elektronika. Lubię natomiast wracać do zdjęć, ale traktuję fotografię jak coś więcej, niż możliwość pokazania zdjęć z wakacji w telefonie, czy fotka z misiem na Krupówkach. (nie obrażając nikogo, bo o gustach się nie dyskutuje). ;)

Użytkownik DcX82 edytował ten post dziś, 14:45

• 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych