Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Wyłączenie aktualizacji dla google softu

android wyłączenie aplikacje google

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 aranda

aranda
  • Nowicjusz

• 14 postów

Napisano 22 maj 2019 - 21:17

Witam. Nie mogę nigdzie trafić na poradę dotyczącą wyłączenia aktualizacji aplikacji google. 

Nie używam wyszukiwarki Chrome, Dysku Google, Muzyka Play, Filmy play , Duo, Mapy i kilku innych wynalazków z google. 
Te aplikacje, jako że ich nie można usunąć mam zatrzymane (przez wymuś zatrzymanie) ale one cały czas mi się aktualizują. A tego nie chcę. 
Wie ktoś jak wyłączyć aktualizację takich aplikacji? Nie chcę wyłączać wszystkich aktualizacji dla innych aplikacji bo chcę żeby się aktualizowały. Chodzi mi o te które mam wyłączone (zatrzymane przez wymuszenie). Bo obecnie jest tak że nie chcę ich, odinstalować nie można a jak wymusisz zatrzymanie to i tak chce się aktualizować i to robi. 
Będę wdzięczny za pomoc.

• 0

#2 wodego

wodego
  • Gaduła

• 425 postów

Napisano 23 maj 2019 - 01:23

Automatyczne aktualizacje można wyłączyć i aktualizować ręcznie tylko te, z których korzystamy, ale powiadomienia i tak będą. Niechciane aplikacje można usunąć mając roota.

• 0

#3 Igoruss

Igoruss
  • ⏪⏸⏩

• 10435 postów

Napisano 23 maj 2019 - 07:14

Wejdź w sklep play >> wyszukaj daną aplikację >> kliknij opcje (trzy kropki) >> wyłącz autoaktualizacje

• 0

Jak poprosić o pomoc w dziale "Telefony komórkowe"  //  Zbiór opinii o telefonach  //  Gwarancje, rękojmia, fvat marża - poradnik  //// Polecane obudowy (2019) // Polecane smartfony (2019)

Wielki test pendrive'ów i kart pamięci 2018  //  Zestawienie ekspertów forum benchmark.pl

Ryzen 5 1600X @4Ghz + Noctua NH-U14s ► MSI B350 Tomahawk ► Corsair Vengeance LPX 16GB @3333 ► EVGA GTX1070 SC2 ICX3.0 ► Crucial BX100 250GB + MX500 500GB + WD Bue 2
TB 

NZXT H500  ► Seasonic Focus+ Gold 550W  3x Deepcool RF120 ► Asus VG279Q ► Asus Xonar D1 + Arcus TS40 + Pioneer A450r ► Razer DA Elite ► Roccat Ryos TLK pro ► tel Xiaomi mi mix2

#4 aranda

aranda
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 14 postów

Napisano 23 maj 2019 - 09:56

Dzięki za odpowiedź. Na roota jeszcze za wcześnie bo mam telefon na gwarancji. 
Jeżeli chodzi o wyłączenie ... Tego nie wiedziałem Igoruss. Rzeczywiście jest taka opcja. Do tej pory mi to umykało. 
Ustawiłem, odznaczyłem i  działa. Szkoda tylko że w sklepie play w zakładce "aktualizacje" wiszą one jako te do aktualizacji mimo ich wyłączenia. 

Wielkie dzięki.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: android, wyłączenie, aplikacje, google

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych