Skocz do zawartości

Telefon 1000-2000zł: świetny aparat, przyzwoita bateria, ponad 6 cali.


Recommended Posts

Szukam telefonu cykającego ładne i szczegółowe zdjęcia krajobrazów nawet w nieco słabszych warunkach oświetleniowych, takich jak pochmurny dzień. Dodatko chciałbym, aby bateria trzymała dłużej niż w Samsung Galaxy S9.

 

Ilość pamięci ram, czytnik linii papilarnych, wykonanie obudowy, moc procesora czy jakość ekranu nie ma dla mnie dużego znaczenia. Najważniejsze jest aby aparat był ponadprzeciętny i telefon nie trzymał zbyt krótko na baterii.

 

Ktoś pomoże? Zastanawiam się nad LG G7 Thinq, Samsung Galaxy A70 lub Nokia 8.1 Ale mam nadzieję, że znajdą się lepsze aparaty.

Edytowane przez Ziental
Link to post
Share on other sites

Wszystko wymienione wyżej będzie gorsze od S9 w kwestii zdjęć. P20 Pro by się sprawdził, ale przy obecnej sytuacji Huaweia ja bym ich sprzętu w życiu nie kupił, bo zakładając nawet pozytywny wariant w postaci dalszego wsparcia, jego cena i wartość rynkowa poleci na łeb na szyję. Szukałbym S9+ z przedłużenia umowy Play/T-mobile. 

Link to post
Share on other sites

Jeśli aparat jest kluczowy, to poszukaj na promocji LG V30 https://www.x-kom.pl/p/385006-smartfon-telefon-lg-v30-srebrny.html

LG V30 bez problemu można kupić za 1300zł w kilku sklepach a w dragonist.pl za 1200zł.

 

W testach Tabletowo nie wypadł zbyt wspaniale. Na pewno to dobry aparat?

A co myślicie o Motoroli G7 Plus lub One Vision?

Edytowane przez Ziental
Link to post
Share on other sites

Google Pixel 2. Spokojnie do kupienia do 2K.

I nie sugerowałbym się żadnym polskim medium testowym. Tylko zagraniczne + opinie na forach.

A w kwestii aparatu tak czy siak dXo jest wyznacznikiem. Więc zobacz sobie ranking i poszukaj czegoś dla siebie.

Link to post
Share on other sites

Gdyby nie zależało mi na czasie to ja bym wziął Pixel 3 z amazon.de zamiast Note 9. Dostępne od końca maja za 2300 z hakiem.

Zapewne dwójkę też można znaleźć na eBay / Amazon w dobrej cenie, a aparat świetny.

Edytowane przez detonat0r
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...