Skocz do zawartości

Fractal Design Core 3300 + 5 wentylatorów


Recommended Posts

Witam,

 

na sprzedaż mam obudowę Fractal Design Core 3300. W zestawie prawie cały komplet - może okazać się, że brakuje jednego śledzia ale obiecuję, że go poszukam.

Obudowa wygląda bardzo ładnie ale ma 2 małe mankamenty widoczne na zdjęciach. Jeden z nich nie do pominięcia, mianowicie ślady po śrubach po zasilaczu.

W zestawie, oprócz standardowych śrub itp znajduje się sprawna nagrywarka (z tego co pamiętam LiteON bardzo rzadko używana), jeżeli ktoś nie potrzebuje to zaślepka również jest w zestawie.

Wraz z obudową sprzedaję wentylatory: 2, które były z obudową (Silent Series R2 140mm) oraz 3 praktycznie nowe (z marca tego roku) Silent Series R3 140mm - za same wentylatory zapłaciłem ok 80 zł.

Cena, jaka mnie interesuje to 140 PLN + przesyłka. Myślę, że nie jest to zła cena - obudowa jest bardzo pojemna, mamy wszystko, co potrzeba w zestawie. Oczywiście jestem otwarty na propozycje cenowe od forumowiczów.

Pozdrawiam.

5F3OkQG.jpg

 

E7zZSax.jpg

 

dUudtOw.jpg

 

gHX77sq.jpg

 

I0reiaG.jpg

 

zNgTNkv.jpg

 

arxFosC.jpg

 

hZSeHhb.jpg


Witam,
Zmiana ceny na 120 PLN.
Możliwe allegro.
Link to post
Share on other sites

Witam. Wolałbym sprzedać jako całość ale proszę o ofertę na pw - może się dogadamy.

Wentylatory sprzedane. Cena za obudowę z 2 dołączonymi wentylatorami i nagrywarką to 70 PLN + KW.

Edit: obudowa 60PLN z 2 wentylatorami R2 140mm i nagrywarką.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...