Skocz do zawartości

Słuchawki+Wzmacniacz za 2000zł (GRY)


Recommended Posts

Jeżeli masz klawisze funkcyjne na klawiaturze to sterować głośnością możesz za pomocą ich. Spoko jest też XDuoo XD-05 ponieważ ma podbicie basu którego naprawdę brakuje ATH. Gra dość technicznie na szanowanym AKMie :). Ewentualnie możesz kupić Aune X1S ale sam uważam że czysto brzmieniowo DFR jest lepszy. Ale to na moje ucho. No i nie wiem czy warto przepłacać by potem powiedzieć "no jakaś tam różnica w krokach jest ale czy to było warte 2000zl".

Link to post
Share on other sites

Jeżeli masz klawisze funkcyjne na klawiaturze to sterować głośnością możesz za pomocą ich. Spoko jest też XDuoo XD-05 ponieważ ma podbicie basu którego naprawdę brakuje ATH. Gra dość technicznie na szanowanym AKMie :). Ewentualnie możesz kupić Aune X1S ale sam uważam że czysto brzmieniowo DFR jest lepszy. Ale to na moje ucho. No i nie wiem czy warto przepłacać by potem powiedzieć "no jakaś tam różnica w krokach jest ale czy to było warte 2000zl".

Jeszcze raz dziekuje, zabieram sie do lektury :)

Czyli dokładnie ?

Słuchawki same w sobie byly super. Jak dla mnie do muzyki idealne ale czasem w grach ciezko bylo odroznic czy wrog jest na dole czy u gory, moze to wina gry. Mozliwe, ze blad popelnilem rowniez z kupnem karty dzwiekowej Creative Sound BlasterX AE-5 niby dedykowanej dla graczy (znow sie na to napalilem) nie korzystalem z zadnej funkcji z programu tej karty, bo niszczyla dzwiek. Tak naprawde to zostalbym przy tym sprzecie co mialem, ale brat mi zawsze zazdroscil tych sluchawek to mu je dalem w prezencie razem z karta dzwiekowa :) Edytowane przez SSJ Maro
Link to post
Share on other sites
moze to wina gry

Głównie. Udzwiękowienie w grach dostosowuje się do poziomu audio konsol czyli bardzo często jest dość słabo.Mało kto jaki producent decyduje się na naprawdę wysoki poziom, bo tez mało kto posiada dobry sprzęt odsłuchowy.

 

Pozycjonowanie góra -dół zawsze kulało w grach. Do tego również potrzeba odpowiednich słuchawek i wzmacniacza, a to już swoje zaczyna kosztować. Programowymi rozwiązaniami rodem z Creativa AE można tylko pogorszyć dokładność pozycjonowania. Jak czytam te zachwyty recenzentów czy opinie nad gamingowymi kartami ,to czasami śmiać mi się chce.

Link to post
Share on other sites

To byłaby główna nominacja roku, pod tytułem "jak zmarnować ponad tysiąc złotych na modernizacje pc audio".

 

do samego grania w gry, to każde jedne ^^ czy też oglądania yt :D  

 

Polecasz ponieważ też się naciołeś na to szrociwo. Czy masz jakieś logiczne uzasadnienie i porównanie do innych sprzętów?

Hmm może q701 tylko trzeba bu to dobrze napędzic może nowy burson play? Tylko sam nie wiem jak to gra niestety trzeba by o jakieś recki zachaczyć.

 

recki, które są większości sponsorowane... mam, hyperx^^ czasem coś co było tworzone do gier może być lepsze... 

Edytowane przez tazik21
Link to post
Share on other sites

Hiperx są na bazie takstarów pro 80.

Czyli słuchawek hi-fi. Dlatego wyszło tak dobrze. Dljatego się czyta Recezje niesponsorowane.

 

Skoro każde jedne się nadają do grania to po co wydawać 1400zl na szrot :D

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Jeżeli masz klawisze funkcyjne na klawiaturze to sterować głośnością możesz za pomocą ich. Spoko jest też XDuoo XD-05 ponieważ ma podbicie basu którego naprawdę brakuje ATH. Gra dość technicznie na szanowanym AKMie :). Ewentualnie możesz kupić Aune X1S ale sam uważam że czysto brzmieniowo DFR jest lepszy. Ale to na moje ucho. No i nie wiem czy warto przepłacać by potem powiedzieć "no jakaś tam różnica w krokach jest ale czy to było warte 2000zl".

FreeQ a jak z glosnoscia sluchawek po podlaczeniu do DragonFly Red? beda graly glosno?

Link to post
Share on other sites

Ja bym jednak zapolował w tym budżecie na używane Beyerdynamic T1 V2, co prawda do gier bardzo dużo się marnują i duży przeróść formy nad treścią ale te pozycjonowanie dźwięków, to bajka. Myślę, że ten Creative jako tako by grał z nimi ,a w przyszłości coś co doda im przepastnej sceny całokształtu brzmienia.  Na pewno nie jest to najbardziej opłacalna propozycja ale jak wcześniej pisałem, te pozycjonowanie dźwięków robi znakomitą robotę. 

Link to post
Share on other sites
Ja bym jednak zapolował w tym budżecie na używane Beyerdynamic T1 V2, co prawda do gier bardzo dużo się marnują i duży przeróść formy nad treścią ale te pozycjonowanie dźwięków, to bajka. Myślę, że ten Creative jako tako by grał z nimi ,a w przyszłości coś co doda im przepastnej sceny całokształtu brzmienia. Na pewno nie jest to najbardziej opłacalna propozycja ale jak wcześniej pisałem, te pozycjonowanie dźwięków robi znakomitą robotę.
W cholere ciężko tracić przez ostatni rok widziałem raptem 2 sztuki używek

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...