Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Nowa strona Benchmark

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
124 odpowiedzi w tym temacie

#121 karzełJarek

karzełJarek
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 31 sierpień 2019 - 17:15

Nigdy się nigdzie nie rejestruję, bo jestem leniwy, ale dla mojego do niedawna ulubionego portalu postanowiłem zrobić wyjątek. Nowa strona jest TRAGICZNA, z powodów o których już inni pisali. Tak tragiczna, że nie chce mi się tu w ogóle zaglądać. Tylko tyle chciałem napisać.

• 0

#122 roorku

roorku
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 01 wrzesień 2019 - 20:05

Nie komentuję wyglądu nowej strony.

Co jakiś czas zdarza się, że nie mam czasu przeczytać newsów na stronie przez 2, 3 tygodnie lub nawet przez miesiąc. Zawsze po tym czasie wchodziłem w zakładkę newsy, żeby nadrobić zaległości. Przewijałem newsy, które ładowały się dynamicznie aż docierałem do daty przy której ostatnio skończyłem. Otwierałem np. 30 zakładek z newsami, które mnie interesowały i nadrabiałem aż do najnowszych. Teraz wchodząc w newsy przewijam w dół, klikam "pokaż więcej" ładują się kolejne i najstarszy jaki w tej chwili mogę otworzyć jest z 25.08.2019. Nie ma kolejnego przycisku "pokaż więcej". Nic więcej się nie pokazuje. Czy istnieje jakiś sposób, żeby przeczytać co mnie ominęło?

• 0

#123 Kwarkon

Kwarkon
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 23 wrzesień 2019 - 17:14

Cześć,

nowa strona powstała by portal był spójny we wszystkich wersjach, położono nacisk na telefony. Obecnie użytkowników mobilnych jest ponad 55% w serwisie (statystyki z GA), to że w ankiecie, kto gdzie korzysta z serwisu wyszło 80% PC, to tylko oznacza, że więcej osób głosujących/zalogowanych jest na PC.

Odnośnie błędów. Jesteśmy świadomi, że nie wszystko działa jeszcze poprawnie, za co przepraszamy. Pracujemy nad wyeliminowaniem usterek: z pamiętaniem logowania, z niewidocznymi komentarzami, ze znikającą górną belką itd.

Co do tego czy strona się podoba czy nie - podczas trwania testu na stronie była zamontowana ankieta - mógł tam zagłosować każdy, nie tylko osoby które mają tu konto. W przybliżeniu: 60% osób zagłosowało, że stron się podoba, 30% że nie, 10% nie miało zdania.

To, że w serwisie 40 osób pisze, że strona im się nie podoba i forsują, by wrócić do starej wersji, nie oznacza, że tak twierdzi większość. Nasz serwis miesięcznie odwiedza 2 mln unikalnych użytkowników, 2 miliony!

Pozdrawiamy i liczymy na wyrozumiałość :)

Ale chyba dodanie normalnych spisów treści w formie listy nie było by wielkim problemem ? 

Właśnie przez to że ze strony takie spisy treści ( newsów/ artykułów)  w  formie listy zniknęły  to z najwygodniejszego dla mnie serwisu do przeglądania newsów komputerowych na telefonie (!) stała się najmniej wygodną (i przestałem korzystać).

Na PC też jest kiepsko, kafelki są dobre gdy przeglądamy rzeczy rozpoznawalne po wyglądzie (głównie sklepy), do przegania nagłówków lista jest formą o lepszej ergonomii. 

• 0

#124 login1969

login1969
  • Nałogowiec

• 1654 postów

Napisano 05 grudzień 2019 - 18:28

Nie wierzę!!! Po 7 miesiącach istnienia nowej strony dodali wreszcie FORUM!!!Panowie redaktorzy ależ macie przyśpieszenie!!!

• 0

Procesor:I5 4670K@4,4GHz  1,31V, Mobo:Gigabyte Z87P-D3,Karta graficzna:MSI GTX 1080 Ggaming X,PSU:TACENS VALEO V 800 W,Monitor:

Acer Predator XB241Hbmipr, 24" 144Hz@180Hz,G-Sync,RAM: 2x4GB 1600 MHz,Mysz: LOGITECH G203

#125 botega

botega
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 10 grudzień 2019 - 05:55

zgadzam sie z przedmowcami

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych