Skocz do zawartości

Ryzen 5 1600 oraz Radeona RX570 lub 580


Recommended Posts

Kupię Ryzen 5 1600 oraz Radeona RX570 lub 580  - może być bez coolera. Cena rozsądna, umiem w internety i wiem jakie ceny i prowizje są na allegro. Najchętniej Poznań i okolice. Gwarancja mile widziana choć nie konieczna.

Link to post
Share on other sites

Ja nie potrzebuje 3 miesięcznego nitro. A calkiem niedawno kupiłem 2 letnie za 420. A dlaczego tutaj pyram? Bo moze ktos rozsadny nie chce placic prowizji allegro a ja kupię taniej. To takie proste.

Link to post
Share on other sites
Ja nie potrzebuje 3 miesięcznego nitro. A calkiem niedawno kupiłem 2 letnie za 420. A dlaczego tutaj pyram? Bo moze ktos rozsadny nie chce placic prowizji allegro a ja kupię taniej. To takie proste.
Kolejny Janusz biznesu... Kupisz 2 letnią kartę bez gwarancji, a to jeszcze rx, która może paść w każdej chwili, brawo zastanów się czy tak naprawdę oszczędzasz te 100 zł biorąc 2 letnią kartę, która jak padnie to będziesz na minusie...

Ja właśnie oddaje mojego rx 570 na gwarancję, padł po miesiącu, loteria. Na allegro ktoś więcej zarobi z prowizją, niż sprzedając tobie za grosze :)

Edytowane przez KnOw3913
Link to post
Share on other sites

Taaaaa, ziew..... ile to na forum tu było 'super ofert' a po miesiącu cena zaczynała spadać bo nie szło sprzedać w tej 'super cenie'. A w ogóle to kupujesz karty z dwuletnią gwarancją?! A co jak padnie później? A nie, Ty sprzedasz zanim się gwarancja skończy, niech padnie komuś innemu right? Janusz biznesu! ;D

 

A co do sprzedaży Ryzena 5 1600 za 475pln to życzę powodzenia, zaraz obok są Ryzeny 7 1700 za 599 (bez chłodzenia) lub 619pln z chłodzeniem (gwarancja, faktura).

 

A jak się przekroczy 600pln to allegro odda jeszcze 30 monet.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...