Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, patrzyłem sobie na różne telefony i prosiłbym o pomoc który powinienem wybrać, napisałem wcześniej posta ale nie dostałem konkretnej odpowiedzi odnośnie tych telefonów.

Podrzucam linka do tamtego posta w którym opisałem czego oczekuje: http://forum.benchmark.pl/topic/282627-jaki-smartfon-wybrać/#entry2604901

Xiaomi Redmi Note 7
Xiaomi Mi 9
Xiaomi Mi 9 SE

Xiaomi Mi Mix 3

Xiaomi Pocophone F1
Honor Play

HTC U12+

Asus Zenfone 5

Xiaomi Mi Max 3

Link to post
Share on other sites

Redmi Note 7 to bardzo dobry wybór jeśli chodzi o półkę cenową +/- 1000 zł. Poprzednik redmi note 6, okazał się super produktem. Miałem okazje testować obydwa i byłem bardzo zadowolony. Bateria 4000mah, przy intensywnym użytkowaniu potrafiła wytrzymać naprawdę długo. Całość, ogólnie dobrze zoptymalizowana i dostosowana do reszty urządzenia. Aparat naprawdę dobry. 
Obstawiam, ze będzie to lepszy wybór niz pocophone F1.

Asusa, HTC odrzuciłbym od razu. Po kilku doświadczeniach z tymi telefonami byłem bardzo zawiedziony. Wszystko było bardzo pięknie i ładnie przez pierwsze 2-3 miesiące. Do tego gorszy procesor, jeśli chodzi o asusa i słabe wykonanie jak chodzi o HTC. Ale być moze zenfone 5 jest lepszy. Więc jeśli ktoś go uzywa, niech się wypowie. To tylko moje zdanie.

Ja z podanych przez Ciebie telefonów wybrałbym osobiście Xioami MI 9, ze względu na :
- fajny wyświetlacz Amoled  HDR
- NFC ( dla mnie to bardzo ważne )
- 128 gb ram, 6gb RAM 
- szybki snapdragon 855.

Jeśli chodzi o sprawę bateri, co prawda 3300 mAh, ale bez problemu daje rade. Pojemność to nie wszystko, chodzi jeszcze o zoptymalizowanie funkcji, rodzaj wyświetlacza itd itp. 

Link to post
Share on other sites

Oppo Reno na pewno warte zainteresowania, tylko wersja 10X pojawi się dopiero bodaj w czerwcu i będzie droga. Zwykły Reno ze snapem 710 kosztuję przecież 2199zł obecnie. W kwestii Mi Mix 3 nie polecamy, gdyż jest Mi9, który niczym mu nie ustępuję i nie ma żadnych mechanizmów przez co w perspektywie czasu mniejsza szansa, że się zepsuje. 

Mi Mix 3 5G w Polsce niestety raczej się nie pojawi (a szkoda, bo zwiększona bateria względem zwykłej 3 jest bardzo fajną opcją). 

Co do Redmi to znając życie będą tam spore cięcia w różnych kwestiach. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...