Skocz do zawartości

Zamiana Fractal Design Core 3300 na SPC ARX7 RGB


Recommended Posts

Szanowni Forumowicze,

 

Po raz kolejny proszę o pomoc - przeszła mi przez głowę myśl o wymianie obudowy na bardziej hmmm designerską? Mam już swoje lata, ale jak ostatnio kupowałem obudowę to nie było takich ładnych podświetleń RGB a teraz jest tego sporo. Muszę się przyznać że podoba mi się te nowe podświetlenie... I teraz pytanie do Was - czy zamiana obudów wg tematu ma sens? Dodam, że w swoim Core 3300 mam teraz 5 wentylatorów: 2 na froncie + 1 na dole - zasysają powietrze do obudowy, natomiast jeden z tyłu i jeden na topie wyciągają powietrze z obudowy. Moje obawy budzi również wysokość mojego chłodzenia (Noctua NH-D14) - czy ewentualnie wejdzie do ARX? Wychodzi, że wejdzie ale prosił bym o opinie jeżeli ktoś posiada taką informację/wiedzę. Nie chciał bym, żeby temp. wzrosły ale proc po skalpie i ARX ma 4 wentylatory w zestawie więc może temperatury będą ok?

Jeżeli taka zmiana nie ma sensu to dajcie znać i ewentualnie proszę o propozycję innej obudowy z RGB tak do 450 - 500 PLN. Warto patrzeć w kierunku obudów Thermaltake? Wyglądają ok ale jak z funkcjonalnością?

Obecnie mam napęd DVD ale rozważę zakup zewnętrznego napędu (może BlueRay) bo jest mało obudów z zatoką w dzisiejszych czasach...

Z góry dzięki za wszelkie sugestie, informacje...

Pozdrawiam.


Jeszcze jedna opcja: nie kombinować i zamawiać Meshify C?

Link to post
Share on other sites

Tak czułem, że będzie taka odpowiedź :) Jeszcze nad tym pomyślę i może ktoś jeszcze się wypowie?

W każdym razie dzięki :)


Jeszcze jedno pytanie: jak z meshify S2? Kosztuje już koło 600PLN. Czy w takiej cenie jest coś lepszego z rgb?
Witam,
Padło na meshify c.
Pozdrawiam
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...