Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Zamiana Fractal Design Core 3300 na SPC ARX7 RGB

Fractal Design Siletnium PC

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 fabiancol

fabiancol
  • Gaduła

• 267 postów

Napisano 12 maj 2019 - 13:57

Szanowni Forumowicze,

Po raz kolejny proszę o pomoc - przeszła mi przez głowę myśl o wymianie obudowy na bardziej hmmm designerską? Mam już swoje lata, ale jak ostatnio kupowałem obudowę to nie było takich ładnych podświetleń RGB a teraz jest tego sporo. Muszę się przyznać że podoba mi się te nowe podświetlenie... I teraz pytanie do Was - czy zamiana obudów wg tematu ma sens? Dodam, że w swoim Core 3300 mam teraz 5 wentylatorów: 2 na froncie + 1 na dole - zasysają powietrze do obudowy, natomiast jeden z tyłu i jeden na topie wyciągają powietrze z obudowy. Moje obawy budzi również wysokość mojego chłodzenia (Noctua NH-D14) - czy ewentualnie wejdzie do ARX? Wychodzi, że wejdzie ale prosił bym o opinie jeżeli ktoś posiada taką informację/wiedzę. Nie chciał bym, żeby temp. wzrosły ale proc po skalpie i ARX ma 4 wentylatory w zestawie więc może temperatury będą ok?

Jeżeli taka zmiana nie ma sensu to dajcie znać i ewentualnie proszę o propozycję innej obudowy z RGB tak do 450 - 500 PLN. Warto patrzeć w kierunku obudów Thermaltake? Wyglądają ok ale jak z funkcjonalnością?

Obecnie mam napęd DVD ale rozważę zakup zewnętrznego napędu (może BlueRay) bo jest mało obudów z zatoką w dzisiejszych czasach...

Z góry dzięki za wszelkie sugestie, informacje...

Pozdrawiam.

Jeszcze jedna opcja: nie kombinować i zamawiać Meshify C?

• 0

MSI Z87 MPower - i7 4790K - Noctua NH-D14 - Gigabyte RTX 2070 Gaming OC - Team Group Vulcan 2x4GB + GoodRAM PLAY 2x4GB - Seasonic Focus Plus Gold 550W - HDD: WD Blue 1TB - SSD1: GoodRAM IRIDIUM PRO - SSD2: MX100 256 GB - Fractal Design Meshify C + 3xSPC Corona RGB - BENQ 3270ZL - APEX 150 - RIVAL 300 - QcK Prism - Edifier C2X - Audio-Technica ATH-M30x - Mobile: OnePlus 3T

#2 sznib

sznib
  • buzujolidrinker

• 758 postów

Napisano 12 maj 2019 - 14:34

nie kombinować i zamawiać Meshify C?

Jak najbardziej.

• 1

i7 3770@4.3Ghz*Asrock Z77 Pro4*16GB Adata XPG*Gigabyte GTX1060 6GB*Toshiba Q Pro 256GB, Seagate Iron Wolf 3TB*BeQuiet Straight Power 10 500W*Antec Solo*Iiyama ProLite X2783HSU-B3*Logitech K270*Logitech G900

#3 fabiancol

fabiancol
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 267 postów

Napisano 16 maj 2019 - 14:15

Tak czułem, że będzie taka odpowiedź :) Jeszcze nad tym pomyślę i może ktoś jeszcze się wypowie?

W każdym razie dzięki :)

Jeszcze jedno pytanie: jak z meshify S2? Kosztuje już koło 600PLN. Czy w takiej cenie jest coś lepszego z rgb?
Witam,
Padło na meshify c.
Pozdrawiam
  • 0

MSI Z87 MPower - i7 4790K - Noctua NH-D14 - Gigabyte RTX 2070 Gaming OC - Team Group Vulcan 2x4GB + GoodRAM PLAY 2x4GB - Seasonic Focus Plus Gold 550W - HDD: WD Blue 1TB - SSD1: GoodRAM IRIDIUM PRO - SSD2: MX100 256 GB - Fractal Design Meshify C + 3xSPC Corona RGB - BENQ 3270ZL - APEX 150 - RIVAL 300 - QcK Prism - Edifier C2X - Audio-Technica ATH-M30x - Mobile: OnePlus 3T

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Fractal Design, Siletnium PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych