Skocz do zawartości

ipad pro 11 czy ipad pro 12.9(3 gen)


Recommended Posts

Witam

 

Zamierzam kupić iPada.

 

Będzie on urządzeniem tableto-laptopem jako 2 urządzenie obok PC.

Do rozrywki, filmów, Tidala, gier, przeglądania internetu oraz notatek.

 

Początkowo byłem zdecydowany na wersję 11" ze względu na cenę, jednak teraz w MM jest obniżka cen i wersja 12.9" za 4200 zł jest tylko o 400 zł droższa niż pierwotnie wersja 11" i o ile dopłata 1000 zł za sam większy ekran nie wchodziła w grę, tak 400 zł jestem w stanie dopłacić.

Docelowo będę chciał dokupić do niego klawiaturę Brydge, która wydaje mi się najsensowniejsza i najbardziej przybliży ipada do laptopa, a w szczególności wygody z korzystania, niż wersje apple z dopinaną klawiaturą i podpórką.

 

Na co liczę? Niestety nie ma czasu, żeby iść i testować w sklepie obie wersje, bo w tygodniu brak czasu, a promocja długo nie będzie.

Dlaczego mam dylemat? Bo przecież to tylko większy ekran i w sumie to właśnie jest powodem. 

Tak jak mi się wydaje, że to wersja 12.9, a tym samym ciut większy ekran powinien polepszyć komfort z konsumpcji treści multimedialnych, gier, czy też ułatwić notowanie czy to za pomocą klawiatury czy rysika.

 

I nie liczę, że powiecie: "o 11" jest lepsze czy 12.9" jest lepsze", bo nie ma tu jedynej dobrej wersji.

Liczę, że znajdzie się ktoś kto ma którąś wersję, czy porównywał, testował obie wersje i będzie w stanie coś naskrobać tutaj.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...