Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Słuchawki uniwersalne ~300zł,

Xonar dx słuchawki

Najlepsza odpowiedź zzomek, 20 maj 2019 - 17:11

Witam ponownie

Przepraszam, że się nie odzywałem, ale dużo spraw wynikło i nie miałem kiedy odpisać.

Ze słuchawkami sprawa wynikła, że zostały mi niespodziewanie sprezentowane (hyperx cloud alpha) i ogólnie jestem zadowolony z wygody i jakości dźwięku. Mając zamglone porównanie do Somiców v2, trudno mi określić które są lepsze dla mnie, cloudy na pewno są wygodniejsze. Dzięki mimo wszystko za radę :)

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 zzomek

zzomek
  • Nowicjusz

• 16 postów

Napisano 11 maj 2019 - 11:25

Witam serdecznie.

Rok temu kupiłem Somic v2, niestety jedna słuchawka padła mi po 2 miesiącach na tyle niefortunnie, że stało się to 3 dni po tym jak kable się odsłoniły na jednym z przewodów przy tej złączce co złącza kable wychodzące z słuchawek w jeden przewód, więc nici z gwarancji. Co zabawne odsłoniły się kable od sprawnej słuchawki.

Ogólnie byłem bardzo zadowolony z dźwięku, ale wcześniej jechałem na tanich słuchawkach z marketu więc w tym budżecie byłbym zadowolony chyba z każdych jakie wtedy bym kupił.

Obecnie siedzę od jakiegoś czasu na jakiś skullcandy co znajomy mi dał, mają już z 7 lat i jakość niestety jest zauważalnie gorsza i zamierzam w końcu kupić nowe słuchawki.

Budżet jaki posiadam to ~300zł.

Przeznaczenie w sumie do wszystkiego, filmów, muzyki(słucham różnych rzeczy, od klasycznej po rocka, soundtracki z gier i filmów),  gier (ale nie zależy mi bym słyszał skąd dochodzi mlaskanie np. w takim CS-ie,).

Same słuchawki podpięte by były do Xonara DX.

Zastanawiam się czy ponownie nie kupić tych somiców, a w razie czego mam w zapasie jedną sprawną słuchawkę :), ale z racji na przeżycia z kablem zastanawiałem się nad czymś z odpinanym. Po przeglądaniu internetu, w oko mi wpadły jeszcze ISK hd9999, AKG 240 MKII oraz hyperx cloud alpha.

Pozdrawiam

• 0

#2 kombajn

kombajn
  • Nałogowiec

• 1905 postów
  • Miejscowość:Hamburg

Napisano 12 maj 2019 - 13:07

Ja bym stawiał na AKG K240 Studio plus takie pady(te oryginalne nie są najwyższej jakości):

https://pl.aliexpres...2945000639.html

w rozmiarze 100 mm

chyba że wolisz welur to 

https://pl.aliexpres...2920435885.html

Użytkownik kombajn edytował ten post 12 maj 2019 - 13:10

• 0

#3 zzomek

zzomek
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 16 postów

Napisano 20 maj 2019 - 17:11   Najlepsza odpowiedź

Witam ponownie

Przepraszam, że się nie odzywałem, ale dużo spraw wynikło i nie miałem kiedy odpisać.

Ze słuchawkami sprawa wynikła, że zostały mi niespodziewanie sprezentowane (hyperx cloud alpha) i ogólnie jestem zadowolony z wygody i jakości dźwięku. Mając zamglone porównanie do Somiców v2, trudno mi określić które są lepsze dla mnie, cloudy na pewno są wygodniejsze. Dzięki mimo wszystko za radę :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Xonar dx, słuchawki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych