Skocz do zawartości

Słuchawki uniwersalne ~300zł,


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez zzomek,

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Rok temu kupiłem Somic v2, niestety jedna słuchawka padła mi po 2 miesiącach na tyle niefortunnie, że stało się to 3 dni po tym jak kable się odsłoniły na jednym z przewodów przy tej złączce co złącza kable wychodzące z słuchawek w jeden przewód, więc nici z gwarancji. Co zabawne odsłoniły się kable od sprawnej słuchawki.

Ogólnie byłem bardzo zadowolony z dźwięku, ale wcześniej jechałem na tanich słuchawkach z marketu więc w tym budżecie byłbym zadowolony chyba z każdych jakie wtedy bym kupił.

Obecnie siedzę od jakiegoś czasu na jakiś skullcandy co znajomy mi dał, mają już z 7 lat i jakość niestety jest zauważalnie gorsza i zamierzam w końcu kupić nowe słuchawki.

 

Budżet jaki posiadam to ~300zł.

Przeznaczenie w sumie do wszystkiego, filmów, muzyki(słucham różnych rzeczy, od klasycznej po rocka, soundtracki z gier i filmów),  gier (ale nie zależy mi bym słyszał skąd dochodzi mlaskanie np. w takim CS-ie,).

Same słuchawki podpięte by były do Xonara DX.

 

Zastanawiam się czy ponownie nie kupić tych somiców, a w razie czego mam w zapasie jedną sprawną słuchawkę :), ale z racji na przeżycia z kablem zastanawiałem się nad czymś z odpinanym. Po przeglądaniu internetu, w oko mi wpadły jeszcze ISK hd9999, AKG 240 MKII oraz hyperx cloud alpha.

 

Pozdrawiam

 

 

Link to post
Share on other sites

Ja bym stawiał na AKG K240 Studio plus takie pady(te oryginalne nie są najwyższej jakości):

https://pl.aliexpress.com/item/Og-lne-70mm-80mm-85mm-105mm-mi-kkie-bia-ko-sk-ry-Memory-Foam-Wk-adki/32945000639.html

 

w rozmiarze 100 mm

chyba że wolisz welur to 

https://pl.aliexpress.com/item/80mm-110mm-aksamitne-wymiana-pianki-Wk-adki-do-uszu-poduszki-dla-Beyerdynamic-dla-Sennheiser-do-s/32920435885.html

Edytowane przez kombajn
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • Rozwiązanie

Witam ponownie

 

Przepraszam, że się nie odzywałem, ale dużo spraw wynikło i nie miałem kiedy odpisać.

 

Ze słuchawkami sprawa wynikła, że zostały mi niespodziewanie sprezentowane (hyperx cloud alpha) i ogólnie jestem zadowolony z wygody i jakości dźwięku. Mając zamglone porównanie do Somiców v2, trudno mi określić które są lepsze dla mnie, cloudy na pewno są wygodniejsze. Dzięki mimo wszystko za radę :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...