Skocz do zawartości

Telefon dla babci 75 lat za 500 PLN


Recommended Posts

Tak jak w temacie. Babcia chce się unowocześnić. Chce za 300 ale dobry wnuczek 200 stówki dorzuca i kupujemy coś za 500, ale co? Babcia i smartfon to czarna magia ale chce się nauczyć na stare lata, bo "wszyscy to mają" . Myślałem nad LG G4 albo może Samsung Galaxy S7? Ma być lekko bez pierdół i udziwnień systemowych jak np. nakładka Huawei bo dla mnie to ona troszkę chaotyczna i bez polotu jest. Pomożecie babci?  :D Kupuje na allegro.

Edytowane przez bl00keRs
Link to post
Share on other sites

Jeżeli w cenie 500zł znajdziesz SGS7 to jest to nadal świetny telefon, którego możliwości babcia nie wykorzysta prawdopodobnie nawet w połowie. Nakładka samsunga jest chyba najprzyjemniejszą z jakiej korzystałem (Lg, Huawei, Xiaomi, Iphone - do którego szczególnie nie mogłem się przekonać). Jedyne nad czym warto zastanowić się przy kupowaniu SGS7 to znalezienie wersji edge, gdyż "płaska" wersja telefonu, może mieć dosyć sfatygowaną i tak fabrycznie średnią pojemnościowo baterię. 

Link to post
Share on other sites

O Edgu to zapomnij do i za 500zl. Galaxy J3 2017 będzie dobrym wyborem. Albo J5 2016. Bardzo solidne telefony. Babcia i tak tylko będzie raczej dzwonić i pisać, może jakaś fotkę strzeli. Telefony się te do tego idealnie nadawać.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Tak, babcia będzie tego telefonu używać... właściwie nie wiem do czego. Na pewno różnicy pomiędzy iPhonem a Samsungiem by nie zauważyła a zatem potrzebuję coś najbardziej opłacalnego za 500 PLN :) Będę się rozglądać za S7/J3 albo J5. Edge i inne z zaokrąglonymi rogami odpada.


Dziękuję panowie już zakupiony A3 2017 z gwarancją 3 miesiące za 350PLN. Babcia będzie zadowolona a mój portfel został jedynie subtelnie dotknięty to babci jakiś case bym musiał sprawić do niego dobry i szybkę na ekran jeszcze :) Co polecacie? 

Edytowane przez bl00keRs
Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o etui tu polecam markę Mercury. Jedna z najpopularniejszych marek na rynku, super jakość i ładny design. Do koloru do wyboru. Jak nie chce etui odkrytego to kup jej tzw. "Książkę" szkło wtedy nie będzie potrzebne.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...