Skocz do zawartości

Recommended Posts

-Kiedy dokonujesz zakupu i jaką kwotą dysponujesz: w najbliższym czasie i do dyspozycji mam 600zł

-Zastosowanie: głównie to gry. Generalnie coś typu far cry5 i mniej wymagające
-Model i moc zasilaczaSilentiumPC Deus M1 650W PSU 80Plus Bronze Modular
-Reszta specyfikacji komputera

 ram: kinggston hyperX 8gb ddr3 1600mhz - jeśli będzie trzeba to też mogę wymienić :D

procesor: Intel i5-4670-k

płyta głowna: asus z87-a

Obudowa: SilentiumPC Gladius M30

-Rozdzielczość monitora w której grasz! 

1920-1080

-Dodatkowe wymogi: żeby nie była prądożerna i nie chodziła jak odkurzacz :D

Link to post
Share on other sites

Akurat w przedziale do 600 złotych chyba lepiej jest celować w coś nowego, bo ogólnie ceny na rynku wtórnym są troszkę nieadekwatne do obecnych realiów :) Chyba że się faktycznie trafi jakiś GTX 1060 6GB za max 500 zł na długiej gwarancji. A tak proponowałbym:

 

https://www.morele.net/karta-graficzna-sapphire-sapphire-pulse-radeon-rx-570-4g-gddr5-dual-hdmi-dual-dp-oc-w-bp-11266-67-20g-5887777/

Link to post
Share on other sites
Akurat w przedziale do 600 złotych chyba lepiej jest celować w coś nowego, bo ogólnie ceny na rynku wtórnym są troszkę nieadekwatne do obecnych realiów :) Chyba że się faktycznie trafi jakiś GTX 1060 6GB za max 500 zł na długiej gwarancji. A tak proponowałbym:

 

https://www.morele.net/karta-graficzna-sapphire-sapphire-pulse-radeon-rx-570-4g-gddr5-dual-hdmi-dual-dp-oc-w-bp-11266-67-20g-5887777/

Proponujesz mu Rx570 za ponad 900 zł ... Serio??

Na morele jest Gigabyte Rx580 4gb za 679 i to jest bliżej założonego budżetu przez autora.

 

Edytowane przez MariuszB35PL
Link to post
Share on other sites

 

 

Dzięki. Pomyślę nad 580 z 8gb

 

Szukaj szafirowego i  wg. mnie własnie z naciskiem na 8GB vram.

Może i karta nie zawsze wykorzysta tą ilość, ale miałem jakiś czas temu  Rx 580 Pulse + Ryzen 5 1400 + (2x4gb ram) i taki zestaw ociągał Exodusa w FHD co prawda nie zawsze 60FPS bo były dropy do 40... ale jak dla mnie było grywalnie.

Przy tej konfiguracji pociągało miejscami ~6,5-7 GB vram, być może była to kwestia tylko 8Gb ram, ale wiem jedno ten sam 580 z 4GB w tej konfiguracji to byłaby już klapa.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...