Skocz do zawartości

Monitor 144hz do 900zł


Recommended Posts

Witam. Przymierzam się do zakupu monitora 144hz do maksymalnie 900zł. Monitor ma mi służyć do grania (głównie cs go), oglądania filmów, i przeglądania internetu, więc zależy mi na jak najniższym input lagu, jak najlepszych kolorach, i płynności wiem, że dużego wyboru nie ma w tej kwocie, ale jakiś tam jest najbardziej przykuł moją uwagę Asus vg248qe, ma bardzo dobre opinie. Moja karta graficzna to GTX970, a aktualny monitor ASUS VX239-H 60hz matryca AH-IPS. 

 

Rozważam:

 

Zowie benq xl2411p

asus vg248qe

lg 24gm79g-b

 

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Asus jako jedyny z tej 3-ójki nie jest flicker free tym samym niektórych może po prostu boleć głowa po dłuższym czasie przy ekranie.

 

Styczności nie miałem tylko z odświeżoną wersją LG24gm77-B czyli LG24gm79-b która podobno jest ciut lepsza a już wtedy zdecydowałem się na LG po testach.

Zarówno kolory jak i ghosting najlepiej wypadał dla mnie na monitorze LG.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A ja tego asusa nie polecam, ma podświetlenie PWM, i brak flicker-free. Dużo, ale to bardzo dużo osób po czasie stwierdza, że bolą ich oczy, w dodatku jest to pewne że wzrok się szybciej na nim męczy.

Link to post
Share on other sites

Zowie benq xl2411p, mam używam. Czy polecam? Jeśli chodzi faktycznie o gry wymagające 144 hz np cs:go i nie zależy Ci na jakości obrazu tylko na szybkości to polecam. Natomiast jeśli chodzi o wygląd i kolory to jest to totalne dno :)  Słyszałem, że LG mają też dobre kolory.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

W większości przypadków gwarancja nie obejmuje jednego martwego pixela lub sub-pixela.

Dokonaj zwrotu 14-dniowego, jeżeli zamówiłeś przez internet.

Tak wiem, ze gwarancja nie obejmuje jednego martwego pixela, ale wlasnie chce skorzystac z 14dniówki, ale jak nataniej i najbezpieczniej moge go wyslac do nich poczta polska z ubezpieczniem czy kurier i ile to bedzie okolo kosztowac. Nigdy nie wysylalem monitora.

Edytowane przez TurioN
Link to post
Share on other sites

Pakujesz w oryginalne folie, styropian i opakowania, następnie zgłaszasz sprzedawcy poprzez odpowiedni formularz chęć zwrotu.

Wchodzisz na stronę do zamawiania kuriera, np inpost, czy jakiegoś brokera, wprowadzasz dane, opłacasz paczkę i wysyłasz, odpowiednio oznakowując ją według instrukcji na stronie sprzedawcy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tak wiem, ze gwarancja nie obejmuje jednego martwego pixela, ale wlasnie chce skorzystac z 14dniówki, ale jak nataniej i najbezpieczniej moge go wyslac do nich poczta polska z ubezpieczniem czy kurier i ile to bedzie okolo kosztowac. Nigdy nie wysylalem monitora.

Na stronie firmy przewozowej możesz wycenić paczkę,podajesz wymiary przesyłki wagę,adres,czy chcesz ubezpieczenie.Masz wycenioną przesyłkę,następnie zamawiasz, opłacasz, ustalasz termin gdzie kurier ma przyjechać .Jak opłacisz przesyłkę to dostaniesz numer listu przewozowego,wtedy ten list wydrukujesz  i przyklejasz na przesyłkę.Oczywiście wybierasz sobie odpowiedniego przewoźnika.

 

Jest trochę stron z pośrednikami,poszukaj najtańszej i wysyłaj.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...