Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

słuchawki basowe, wokółuszne do 300zł

300zł basowe wokółuszne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 piotrekkk23

piotrekkk23
  • Amator

• 59 postów

Napisano 08 maj 2019 - 14:39

Cześć,

poszukuje nowych słuchawek do ok. 300zł, ponieważ moje isk mdh9000 zaczęły "zrzucać" skórę z pałąka. Słuchawki napędzane będą xonarem d1. Słuchawki raczej do ogólnego przeznaczenia, gry, muzyka, filmy, bez jakiś konkretnych rodzajów dominujących

Moje podstawowe wymagania to między innymi:

- wygoda, jestem w stanie poświęcić trochę basu dla słuchawek bardziej oddychających, używanie mdh9000 w lecie było nieprzyjemne i z tego powodu szukam słuchawek półotwartych lub otwartych 

- bas, przynajmniej zbliżony do mdh9000 ( czyli duży :) )

- trwałość, czyli słuchawki które trochę dłużej pociągną bez gubienia skóry, liczę się z wymianą padów po jakimś okresie użytkowania ale pałąk mógłby trochę dłużej wytrzymać

Słuchawki które mnie zainteresowały:

- SUPERLUX HD330 - wymienna gąbka na pałąku, więc trochę życia można im dokupić, ale nie wiem jak z basem

- SUPERLUX HD681 lub ISK HP-580 - ISK niby bardziej basowe więc bardziej dla mnie

- ISK HD9999 - zapewne mało komfortowe w lecie, ale pałąk wygląda na wytrzymały, dodatkowe pady w zestawie, no i można je kupić na promocji w morele za 230zł

Jestem otwarty na inne propozycje. Z góry dziękuję za pomoc.

• 0

#2 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7450 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 09 maj 2019 - 18:40

Somic v2?
  • 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7; TH7-II. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#3 piotrekkk23

piotrekkk23
  • Autor tematu
  • Amator

• 59 postów

Napisano 09 maj 2019 - 19:38

Myślałem o Somicach, ale przeczytałem że mogą strasznie dolegać do głowy. W mdh9000 przed zmianą padów na okrągłe hm5 przy dłuższym siedzeniu bolała mnie głowa. Pałąk w somicach też wygląda na taki który zacznie gubić skórę, no i boję się trochę przewodu wchodzącego do 2 słuchawek. Myślałem jeszcze o Koss UR40, ale przewód strasznie krótki, który może bym i przeżył ale znowu wchodził do 2 słuchawek. Już prawie kupiłem AKG k240 ale też na jakimś forum przeczytałem że xonar d1 może mieć problem z ich napędzeniem. Wszystko mnie ciągnie do ISK9999, no i niestety chyba będę musiał przeżyć te upały w lecie :D

Użytkownik piotrekkk23 edytował ten post 09 maj 2019 - 22:10

• 0

#4 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7450 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 09 maj 2019 - 20:56

Każde słuchawki ze skorkowymi/dermowymi/skajowymi padami będą powodować pocenie. Zainwestuj w klimatyzację ;) albo kup welur na lato.
  • 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7; TH7-II. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#5 piotrekkk23

piotrekkk23
  • Autor tematu
  • Amator

• 59 postów

Napisano 09 maj 2019 - 22:10

Heh ta klima to nawet nie głupi pomysł, bo jak się jeszcze r9 290 wkręci na obroty to może być ciężko :D Właśnie liczę się z tym że pałąk wysiądzie, tylko żeby chociaż naprawa mogła by się obyć bez chamskiego druciarstwa, np. do hd-681 a może nawet i hd9999 coś takiego by weszło https://www.aliexpre...2970157451.html i tanim kosztem można by słuchawki odświeżyć. W takim pałąku chyba nie ma co zepsuć, bo sam się przekonałem że pady z aliexpress wypychają jakąś najtańszą i najtwardszą gąbką. Chyba właśnie hd9999 wybiorę i jakieś welury na lato zakupie. Dzięki za pomoc :)

A tak odnośnie chłodzenia widzę że na stronie brainvawzaudio mają w preorderze pady z chłodzącym żelem https://www.brainwav...o-suede-earpads . To też by mogła być ciekawa opcja do spróbowania, tylko cena trochę zaporowa no i te słuchawki co wymieniłem są na okrągłe a nie owalne pady :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 300zł, basowe, wokółuszne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych