Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tutaj zestaw za 4030 zł z nagrywarką (nagrywarkę można zamontować w 2 pierwszych obudowach w przypadku tej czerwonej nie ma takiej opcji)  1 tb hdd, 16 gb ramu oraz systemem w wersji box i dodatkowym chłodzeniem procka za 60 zł 

https://xtreem.pl/desktopy-dla-graczy/1040-smart7-impuls-gtx-1660ti.html

Lecz ja osobiście doradzam dołożyć 200 zł na wcześniejszy zestaw 

Gotowe linki mogę dać na pw 

Link to post
Share on other sites

Gotowiec x-kom wygrywa zdecydowanie nad deal'em z Komputronik.

 

W tej cenie, jak sam zauważyłeś - złożysz wydajniejszego PC, taka propozycja ode mnie: https://www.x-kom.pl/lista/iijm03er1 

- x-kom ma usługę montażu, więc wszystko zamontują, zainstalują 

- x-kom miał kiedyś jakąś niższą cenę na Windows przy zakupie całego komputera (musiałbyś się ich zapytać) 

- przy tych podzespołach, jak Dziecko podrośnie może zmienić dowolny element: procesor, karta graficzna, chłodzenie 

- za 4000 PLN masz komputer z systemem 

- teraz można jeszcze zmienić kartę graficzną na jakiegoś RTX 2060 i masz komputer za 4000 PLN bez systemu 

Link to post
Share on other sites

Czy Was już do końca poszarpało? Dwie strony z postami, z gotowcami, z tym samym i o tym samym, z zestawami. 

Autor tematu od 2 dni nie zalogował się na forum, nie zabrał głosu ale tutaj jakiś chory wyścig szczurów trwa na dobre. 

Zluzujcie. 

Link to post
Share on other sites

Czy Was już do końca poszarpało? Dwie strony z postami, z gotowcami, z tym samym i o tym samym, z zestawami. 

Autor tematu od 2 dni nie zalogował się na forum, nie zabrał głosu ale tutaj jakiś chory wyścig szczurów trwa na dobre. 

Zluzujcie. 

 

Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc, porady, linki do testów podzespołów. Nigdy nie dostałem tak dużej ilości wiedzy na temat komputerów. 

 

Samemu pewnie skusiłbym się na jedną z propozycji własnego montażu. W związku z tym, że decyzja nie jest tylko moja, wybieramy ten wydajniejszy komputer: https://www.x-kom.pl/p/482089-desktop-x-kom-g4m3r-amd-50th-r5-2600-16gb-2401tb-w10x-rx580.html

 

Jeśli mogę jeszcze prosić o jakiś monitor, da radę za 500 zł? Czy trzeba dołożyć 100, 200 zł? Tylko, żeby miał te wszystkie kable w zestawie już do podłączenia. 

Link to post
Share on other sites

Lol. tyle się ludzie naprodukowali, wykłócili, a gość i tak bierze kiepskiego gotowca. Cóż, skoro sklepy takie zestawy składają, klientela na to jest, jak widać...

 

 

 

https://www.x-kom.pl...black-hawk.html 500 bez złotówki ;) Naprawdę, bardzo dobry monitor w tej cenie.

Jak komputer ma być głównie do FPSów ok. W innym razie lepiej coś większego na IPSie.

Link to post
Share on other sites

Ja od początku wiedziałem że wjedzie gotowiec, jedyne co dało się zrobić tylko pokierować na mniejsze zło.

 

 

 

Samemu pewnie skusiłbym się na jedną z propozycji własnego montażu.

 

 

Tutaj była ściana nie do przejścia, ale jak ktoś się nie potrafi postawić w czyjejś skórze to go nie zrozumie.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze raz chcę podziękować za pomoc. Komputer kupiony, młody zadowolony, rodzice też. Z monitorem ostatecznie wyszło tak, że iiyama był niedostępny i zaproponowali nam LG, chyba tego. Jeśli dobrze znalazłem: https://www.x-kom.pl/p/361250-monitor-led-24-lg-24mp59g.html 

 

Myślę, że z mojej strony mogę polecić monitor, a cały zestaw działa i wygląda bardzo dobrze.

Jeszcze raz dzięki i mam nadzieje, że nie będzie problemów. 

Link to post
Share on other sites

 

 

Jeszcze raz dzięki i mam nadzieje, że nie będzie problemów. 

 

Spoko, pamiętaj że to ja Cię broniłem przed linczem za tego gotowca i też mi się oberwało   :rotfl:

 

Tak z ciekawości, wiesz może jaką płytę główna i zasilacz oni tam dali? bo oczywiście w specyfikacji nie podali nic poza uniosłymi hasłami "zasilacz o wysokiej sprawności energetycznej" i "płytę główną, zapewniająca odpowiednie warunki pracy zestawu"....  tak już z ciekawości.


a, no i najważniejsze że Komunista happy :rotfl:

 

3b8ae3f1d9d73ea2.jpg

Link to post
Share on other sites

Co w tym dziwnego że młody zadowolony? Dla niego liczy się to że gierkę odpali. Minie trochę czasu, wniknie w temat sprzętu, to już taki zadowolony nie będzie. Np. jak za kilka lat będzie chciał zrobić upgrade, napisze temat na jakimś forum (może na tym?), na początek standardowo dostanie pytanie o zasilacz i wiadomo jaka będzie dalej historia.

 

 

 

Myślę, że z mojej strony mogę polecić monitor

 

Dlaczego? Jakieś uzasadnienie;dobre kolory, mały backbleeding itp? Czy po prostu dlatego że działa?

Link to post
Share on other sites
Co w tym dziwnego że młody zadowolony? Dla niego liczy się to że gierkę odpali. Minie trochę czasu, wniknie w temat sprzętu, to już taki zadowolony nie będzie.

 

Tak, będzie wtedy tak sfrustrowany, że znajdzie Ojca Chrzestnego w podeszłym wieku i zadźga go nożem .... bo jak by sprzęt był lepszy to by posiedział na nim jeszcze ze 20lat i dał swojemu dziecku na komunię. 

 

Np. jak za kilka lat będzie chciał zrobić upgrade, napisze temat na jakimś forum (może na tym?), na początek standardowo dostanie pytanie o zasilacz i wiadomo jaka będzie dalej historia.

 

no tak bo jak coś to można siedzieć 30 lat na jednym PSU , a na seasonic focus golf to nawet 50... no proszę Cię.

 

 

Ciekawe co tam pcha x-kom bo jak coś pokroju Vero L2 tam jest to rzeczywiście powód do paniki... że przepłacony ? to chyba oczywiste przy gotowcach, ale nie róbmy z tego życiowych tragedii rodem z Klanu.

Edytowane przez pendzel_3
Link to post
Share on other sites

@pendzel_3 dobrze podsumował, po co na siłę pisać jakieś chore scenariusze? Prezent zrobiony chrzestny ma to z głowy i o to chodziło w tym wątku. Ktoś chce bawić się w jasnowidza, to niech idzie na tematyczne forum jasnowidz.pl (jeśli takie istnieje).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Oj, to trzeba było od razu pisać "bierz co chcesz, dzieciak i tak będzie zadowolony, bo się nie zna". Po co tyle postów z doradzaniem jak najlepszego sprzętu, jak i tak poszło to wszystko psu na budę?

 

W sumie sam jestem ciekawy jakie tam mobo i PSU siedzi :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...