Skocz do zawartości

Kindo domowe z bezprzewodowymi kolumnami z tyłu


Recommended Posts

Cześć,

 

poszukuję kina domowego (najlepiej Samsung lub LG), które miałoby możliwość podpięcia kolumn tylnych bezprzewodowo.

Zależy mi na tym by czytało jak najwięcej formatów filmów (w tym MKV) oraz napisów.

Czy znacie takie modele godne polecenia? Czy takie podłączenie kolumn wg Was w ogóle ma sens?

 

Z góry dzięki za wszelkie propozycje

Link to post
Share on other sites

A zdajesz sobie sprawę, że każdą z tych kolumn bezprzewodowych musisz podpiąć do zasilania?

 

Pozbywasz się jednych kabli na rzecz drugich.Dla mnie osobiście bez sensu, łatwiej ukryć kabel głośnikowy niż gniazdka i zasilanie.

Edytowane przez marik81
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A zdajesz sobie sprawę, że każdą z tych kolumn bezprzewodowych musisz podpiąć do zasilania? Pozbywasz się jednych kabli na rzecz drugich.Dla mnie osobiście bez sensu, łatwiej ukryć kabel głośnikowy niż gniazdka i zasilanie.

 

No nie bardzo :)

Kolumnę stawiam przy gniazdku i wpinam. A mając przewodowe muszę ciągnąć kable przez cały pokój.

Link to post
Share on other sites

Jeśli masz dwa gniazdka idealnie przy kolumnach to ok, ale...

Na stałe wpięte do gniazdka stale będą pobierać prąd, nawet jak nie będą grać, niewiele bo niewiele ale zawsze.

Poza tym nie wiem jak to będzie działać, chodzi mi o opóźnienia, czy będą zauważalne.

Oglądałem z ciekawości taki zestaw i kosztuje to ok 1600zł ale jak to się sprawuje to ciężko powiedzieć.

A serio to problem rzucić parę metrów kabla w listwie?

 

Edytowane przez marik81
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Soundbary Samsunga( LG też ma coś takieo ale w samsungu siedzę bardziej) z serii MS mają taką opcje, dokupujesz zestaw tylnych kolumn SWA-9000s i masz zestaw. Tylne głośniki łączysz kablami z centralką i centralkę do prądu, sama centralka łączy się z listwą soundbara bezprzewodowo.
Piszę, że modele MS mają taką opcję, bo z nimi na 100% będą współpracować te tylne głośniki, sam stoję przed eksperymentem żeby sparować ten zestaw surround z modelem HW-N550... niby się nie da ale podobno działa.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...