Skocz do zawartości

Maksymalne obciążenie CPU i GPU.


Recommended Posts

Mam problem z komputerem... Gdy gram w Rainbow Six Siege lub w inne tytuły CPU, GPU wzrasta od razu do 100% w menadżerze zadań. Chciałem wrócić do stremowania, lecz od jakiegoś czasu mam ten problem. Windowsa mam zaktualizowany oraz sterowniki NVIDII (430.39). Kiedy gram w R6 fpsy latają od 200 do 30. Gdy sprawdzę menadżera zadań pokazuje mi 100% obciazenia CPU i GPU, a kiedy włacze jeszcze raz menadżera wyskakuje mi, ze jakiś program audio bierze mi 90% CPU oraz dopowiem, że gdy chce pooglądać sobie filmiki z yt na moim 2 monitorze i wejdę na gierkę na 1 monitor zaczyna się ścinać cały YT i przestaje lecieć filmik(nigdy tak nie miałem) Proszę o pomoc!

 

Mój sprzęt:

 

GTX 1060 6GB

i5-7600k 3.80GHz

8GB RAM

Windows 10 home (wersja 1809)

 

EDIT:

 

Sprawdziłem teraz te obciążenie...gra mi zabiera 93% procka. Kiedyś miałem odpalonego liva 1080p 60fps oraz przegladarke z 6 kartami: YT, FB, Itp. i discorda + OBS i było super. Teraz mam tylko grę i już mam obciążenie 100%

Edytowane przez MrFredSoon
Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

To tak...

 

 

Dobrze by było przeskanować komputer antywirusem, advcleaner,malwerbyte.

Avast Antivirus (może być?) pokazuje mi w Avastcie i w Windowsie problem z wydajnością.

 

 

Od kiedy taki problem masz ?

Ten poważny problem mam od niecałych 2 tygodni.

 

 

Kiedy stawiałeś system ?

System był stawiany w tamtym roku. 

 

EDIT:

 

Czasami dużo % zabiera mi ,,Izolacja wykresu urządzenia audio'' nawet 90%

Od tygodnia zaczyna mi wyrzucać internet w discordzie i ts3, w czasie gdy gram nic nie ma, nawet pingu nic wszystko płynnie chodzi jeśli chodzi o internet w grze.

Nawet teraz jak mam włączoną tylko przeglądarkę chrome i otwieram menadżera od razu ma 50% użycia procka i znika po chwili.

Edytowane przez MrFredSoon
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...