Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Smart band

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lukaszplns

Lukaszplns
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 29 kwiecień 2019 - 23:13

Witam nie wiem który smart band pod względem specyfikacji i dokładności byłby najlepszy, wygląd nie liczy się.

Wybrałem takie (chyba, że ktoś poleca coś innego)

Huawei Band 2 Pro

Huawei Band 3 Pro

Xiaomi Mi Band 3

Z tego co widzę to Xiaomi można kupić chyba za 110 zł, Huawei Band 2 Pro za ~~170zł, a wersja 3 Pro za 349 i zastanawiam się czy warto do niego tyle dopłacać, jest spora różnica...

Czym one się różnią i która opcja byłaby najlepsza?

• 0

#2 Kathevir

Kathevir
  • Bywalec

• 136 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 22 maj 2019 - 09:47

kwestia wygody użytkowania, ja osobiście bardzo lubię Mi Banda 3 i nie zamieniłbym na opaskę od Huawei. Mniej wygodna mi się wydaje (miałem ją w rękach). Jeśli masz możliwość oglądnij gdzieś na żywo.

• 0

:!:    meh.    :!:

#3 hanson

hanson
  • Pasjonat

• 770 postów

Napisano 05 czerwiec 2019 - 09:49

Mi Band 3 jest spoko, z tych trzech chyba najprostszy w obsłudze i najlepiej działający. Przynajmniej u mnie w domu, znajomi większość jak brała to wcześniej Mi Band 2, teraz Mi Band 3. Za tydzień ma być jeszcze premiera Mi Band 4, ten to już ma mieć jeszcze więcej funkcji, bo podobno będzie z NFC. 

• 0

#4 PLSBX

PLSBX
  • Małoletni bajkopisarz

• 2164 postów

Napisano 05 czerwiec 2019 - 14:33

MiBand 3 też miał NFC, ale do momentu aż nie będzie miał android wear to nic z tego. Ogólnie to polecam mi banda 3.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych