Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Potrzebuje oceny wybranych przeze mnie podzespołów

składak podzespoły pomocy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 cyckizkurczaka

cyckizkurczaka
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 28 kwiecień 2019 - 15:46

Witam wszystkich,

planuje zakup składaka głownie przez to, że laptop nie obsługuje mi tak jak bym chciał programów z CAD czy modelingu 3D. Przy okazji nowego zakupy chciałbym żeby i można było na nim pograć w nowsze tytuły na wyższych detalach. Złożyłem coś w miarę wiedzy ale chciałbym potwierdzić czy faktycznie ma to sens wiec pliska pomocy:

https://www.morele.n.../info/229fea71/

Chciałbym zostać przy tej karcie graficznej, ale oczywiście jeśli macie coś lepszego w podobnej cenie to chętnie obejrzę default_wink.png

Procesora nie jestem pewny, także głownie o niego mi chodzi: czy wystarczy do pracy w programach, o których wspominałem? czy pasuje do karty? czy może macie jakieś zamienniki w cenie podobnej?

No i ważna sprawa: czy obudowa i płyta główna dobrze dobrane?

Piszcie czy pracowaliście na takich podzespołach, czy słyszeliście o nich, czy ma sens taka kombinacja i wszystko co mogłoby pomóc default_biggrin.png

Z góry dziękuje :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: składak, podzespoły, pomocy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych